RADOŚĆ ŻEGLOWANIA

SAILING EVENT

Specjaliści od regat, znawcy jachtingu

Założycielem Sailing Event jest Karol Górski, żeglarz, wychowanek MOS Iława, w którego barwach zdobył tytuł Mistrza Europy w klasie Optimist. Na jego koncie można znaleźć również medale Mistrzostw Polski w różnych klasach żeglarskich, udział w słynnych regatach Rolex Fastnet Race czy Chicago- Mackinac Race.

Od 2012 roku Karol  wykorzystuje swoje doświadczenie do organizacji eventów dla firm i ogólnopolskich regat branżowych. Jesteśmy dumni z naszych flagowych imprez: Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych, Mistrzostw Polski branży IT, rynku Nieruchomości, Radców Prawnych oraz Adwokackich Mistrzostw Polski.

 

Nasi sternicy to byli zawodnicy klubów żeglarskich, doświadczeni żeglarze i oddani trenerzy.

Sailing Event Team, w którym sternikiem jest Karol Górski, bierze udział w regatach Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej. W sezonie 2018 wywalczyliśmy prawo startu w prestiżowych rozgrywkach Europejskiej Ligi Mistrzów. 

W Sailing Event wierzymy, że każdy może żeglować, a najlepszym sposobem, aby pokochać ten sport jest poczuć dreszcz rywalizacji w regatach. Zaufaj naszemu doświadczeniu i odkryj z nami radość żeglowania!

Siedziba Sailing Event mieści się w Iławie, mieście położonym nad najdłuższym jeziorem w Polsce – Jeziorakiem. Jezioro  zachowało wciąż swój dziewiczy krajobraz, jednocześnie oferując nowoczesne porty i ekomariny. Łatwo do nas dojechać – 240 km od Warszawy i 140 km od Trójmiasta. Najszybciej będzie Pendolino.