POLSKA LIGA STERNIKÓW

Nowatorska formuła w Polsce i na Świecie

JACHTY N'FUN 30

Flota największych monotypowych jachtów w Polsce

TRENER NA JACHCIE

Bezpieczeństwo i nauka pod okiem mistrzów Polski i Europy

POLSKA LIGA STERNIKÓW

To regaty żeglarskie na flocie N’FUN 30 skierowane do amatorów i średniozaawansowanych żeglarzy, pozwalające na udział bez jachtu ani załogi. Liga jest innowacyjnym inkubatorem żeglarstwa regatowego. Ścigamy się w systemie rotacyjnym, co oznacza, że zmieniasz funkcję w załodze po każdym wyścigu. Dzięki temu uczysz się każdej funkcji na jachcie poznając pełne spectrum pracy całej załogi. Kiedy sterujesz, zbierasz punkty na własne konto. Na każdym jachcie jest z Wami Trener, co jest gwarancją efektywnej nauki i bezpieczeństwa.

[dnxte_thumbs_gallery_parent dnext_thumbs_gallery_autoplay_delay=”3000″ dnext_thumbs_
gallery_loop=”on” dnext_thumbs_gallery_bottom_autoplay_show_hide=”off” dnext_thumbs_gallery_arrows=”on” dnext_thumbs_gallery_arrow_color=”#30336b” dnext_thumbs_gallery_dots_color=”#130f40″ dnext_thumbs_gallery_dots_active_color=”#30336b” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ custom_css_image=”border-radius: 4px;||border: 1px solid #e2e8f0″ global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″][dnxte_thumbs_gallery_child thumbs_gallery_top_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/10/MG_8178-1024×682.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_thumbs_gallery_child][dnxte_thumbs_gallery_child thumbs_gallery_top_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/10/MG_8935.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_thumbs_gallery_child][dnxte_thumbs_gallery_child thumbs_gallery_top_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8433-1024×682.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_thumbs_gallery_child][dnxte_thumbs_gallery_child thumbs_gallery_top_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/10/MG_8895.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_thumbs_gallery_child][dnxte_thumbs_gallery_child thumbs_gallery_top_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2021/08/WhatsApp-Image-2021-07-26-at-17.08.20.jpeg” _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_thumbs_gallery_child][dnxte_thumbs_gallery_child thumbs_gallery_top_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2021/08/WhatsApp-Image-2021-07-26-at-17.08.24.jpeg” _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_thumbs_gallery_child][dnxte_thumbs_gallery_child thumbs_gallery_top_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/pendolino.jpg” _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_thumbs_gallery_child][/dnxte_thumbs_gallery_parent]
Jak to działa?

Dzięki możliwości rezerwacji pojedynczego miejsca masz możliwość wejścia na jacht do 4 -ro osobowej załogi składającej się ze sterników, którzy wyrobili Licencję Regatową JYC. Licencja to Akademia Regatowa dzięki której zdobywasz minimalny poziom opanowania technicznego jachtu (trym żagli i zarządzanie załogą). Na jachcie żeglujemy w systemie rotacyjnym co oznacza, że po każdym wyścigu przesiadamy się na kolejną funkcję na jachcie. Punkty zbiera ten, kto w danym wyścigu steruje. Duża ilość krótkich wyścigów daje możliwość częstych rotacji. W każdym wyścigu żegluje z Wami trener, który dba o bezpieczeństwo oraz jest gwarancją efektywnej nauki.  uczy trymu jachtu, współpracy załogi, strategii i taktyki. 

Flota N'FUN 30

Do Waszej dyspozycji oddajemy flotę największych monotypowych  jachtów w Polsce-  N’FUN 30!

Są to jachty idealne do regat i szkoleń, gdyż są czułe na sterze, zwinne jak Omega, dzięki bulbie stabilne, a przez to, że są lekkie – niezwykle szybkie.

Cenimy Twój czas, dlatego utrzymaniem i logistyką sprzętu zajmujemy się my, a Ty się dobrze bawisz!

W tym sezonie aż 5 NFUNek wpłynie na start. Oj, będzie się działo!

Przyjedź pociągiem, żegluj cały weekend, a w niedzielę po skończonych regatach nie martw się o jacht.

To marzenie jest realne!

Nie musisz mieć załogi

Zgranie terminów członków załogi  zawsze jest wyzwaniem. Teraz możesz zarezerwować pojedyncze miejsce i zbierać punkty  na swoje konto.

Dla kogo

Dla sterników którzy:

 1. chcą poznać pracę całej załogi, aby lepiej zarządzać zespołem
 2. zatrzymali się w procesie rozwoju i mimo startu w regatach czują, że stoją w miejscu
 3. chcą nauczyć się podstaw i tajników trymowania żaglami w tym genakera
 4. chcą nauczyć się strategii i taktyki regatowej
 5. chcą nauczyć się dobrze startować
 6. chcą poznać lub usystematyzować wiedzę z zakresu przepisów regatowych

Dla załogantów, którzy marzą, aby zostać sternikami!

Wymagania: minimum patent Żeglarza Jachtowego.

Dla AMATORÓW, którzy: 

 • nigdy nie startowali w regatach
 • sporadycznie startują w regatach turystycznych
 • żeglują jako załoganci, a chcą w końcu złapać za ster

Nigdy nie startowałeś/aś w regatach, a w dodatku z genakerem? Bez obaw możesz się tego nauczyć. Nasz program zakłada udział w obowiązkowej Akademii Regatowej czyli wyrobienie Licencji. Na Akademii Regatowej Poziom 1 poznasz podstawy i będziesz gotowy na pierwszy start. Z naszym trenerem na jachcie możesz stawiać pierwsze kroki w wyścigach żeglarskich bez obaw i bez problemu.  

Dla ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH, którzy:

 • zaliczyli Akademie Regatową Poziom I
 • ścigają się sporadycznie/ regularnie od wielu lat w regatach turystycznych
 • czują się pewnie za sterem i żeglowali z genakerem
 • chcą usystematyzować wiedzę i umiejętności z zakresu strategii i taktyki 

 

Sterniku czy masz wrażenie, że stanąłeś w miejscu? Bierzesz udział w regatach, ale nie możesz się przebić do czołówki. Masz wrażenie, że Ty i Twoja załoga nie czynicie postępów? Diabeł tkwi m.in. w szczegółach trymowania żagli. Potrzebujesz nauczyć się trymu żagli, abyś mógł go korygować. Być może robisz kardynalne błędy podczas startu, a następnie strategii i taktyki w wyścigu. Pod okiem trenera będziemy mogli zidentyfikować nad czym należy w Twoim przypadku popracować.

Licencja Regatowa

Licencję wyrabia się poprzez udział w 4-ro dniowej Akademii Regatowej przed sezonem, na której zdobędziesz odpowiednie umiejętności. Dzięki temu będziesz miał komfort, że w momencie Twojej kolejki sterowania, Twoja załoga potrafi technicznie opanować jednostkę, sprawnie trymować żagle, zna podstawy zarządzania zespołem i komunikacji jak również zna Play Book – czyli kolejność wykonywania zadań dla poszczególnych departamentów (np. procedura stawiania genakera na poszczególnych funkcjach). Daje Ci to również dodatkowy komfort, że Ty możesz się skupić na sterowaniu, gdyż załoga wie co i kiedy następuję przy danych manewrach.

Sternicy, dla których będzie to 2-gi i kolejny sezon, mogą przed sezonem zaliczyć kolejny poziom Akademii Regatowej. Będzie to okazja oraz motywacja do podnoszenia umiejętności i wiedzy z zakresu zaawansowanej techniki czy strategii i taktyki regatowej. Założeniem PLS jest, aby na jachcie znaleźli się sternicy o podobnym poziomie umiejętności, więc będziemy tworzyć załogi na podstawie ukończonych przez Was kursów.

System rotacyjny

Dzięki naszemu systemowi rotacyjnemu będziesz sterował jachtem, jak również będziesz aktywnym członkiem Załogi. Okazuje się, że sterowanie i trymowanie genakera są równie ciekawe. Dzięki temu poznasz wszystkie funkcje na jachcie, spojrzysz na pracę sternika i załogi z innej perspektywy, a przez to staniesz się bardziej kompletnym i doświadczonym Skipperem. 

Dlaczego format rotacyjny? Uważamy, że aby nauczyć się żeglarstwa regatowego należy przejść przez każdą funkcję na jachcie. To Ty musisz wiedzieć, kiedy fok jest optymalnie wytrymowany. Nauczysz się tego tylko przez doświadczenia- robiąc to! Jak już się tego nauczysz to będziesz wiedział czego wymagać od trymera foka, ewentualnie jak skorygować trym.

 

Trener na jachcie

Trener na jachcie jest gwarancją bezpieczeństwa oraz przede wszystkim efektywnej nauki!

Zadania Trenera na jachcie:

 • przeprowadza analizę przed i po wyścigu
 • sugeruje i naprowadza na ważne rzeczy przed startem
 • uczy i motywuje do pracy
 • dba o bezpieczeństwo Wasze i jachtu
 • nie może podpowiadać w trakcie wyścigu

Obecność Trenera na jachcie jest najszybszą drogą do nauki żeglarstwa regatowego w Polsce.

Nasi Trenerzy to utytułowani zawodnicy z różnych klas żeglarskich i olimpijskich – mistrzowie Polski, Europy i  Świata. Ponadto muszą Oni zaliczyć naszą wewnętrzną Akademię Trenerów, dzięki czemu mamy ujednolicony program nauczania, a Wy gwarancję efektywnej nauki

 

Terminarz

W ramach Polskiej Ligi Sterników odbędą się z 3 edycje Regat oraz 1 specjalna edycja Akademii Regatowej przed pierwszymi regatami, której zaliczenie jest równoznaczne z wyrobieniem Licencji Regatowej. Dla osób, które ukończyły Poziom I Akademii w poprzednich sezonach przewidziany jest w tym terminie Poziom II.

 1. 25-28.04.2024 | Akademia Regatowa Poziom I i II
 2. 17-19.05.2024 Vol. 1
 3. 9-11.08.2024 Vol. 2 | White Party
 4. 27-29.09.2024 Vol. 3 | Finał 

Sprawdź pełen kalendarz imprez w sezonie 2024. Być zainteresują Ciebie również inne nasze imprezy jak N’FUN 30 Grand Prix lub Błękitna Wstęga Jezioraka.

Cennik

Przygotowaliśmy 3 opcje udziału:

   1. Jednorazowy udział w cenie 2000
   2. Pakiet nr 1 w cenie 5850 zł  (czyli 1950 zł za 1 imprezę) zawiera:
    1. 2 x Polska Liga Sterników
    2. 1 x Akademia Regatowa*
   3. Pakiet nr 2 w cenie 7000 zł (czyli 1750 zł za 1 imprezę)  zawiera:
    1. 3 x Polska Liga Sterników
    2. 1 x Akademia Regatowa*
  • *Dotyczy Akademii Regatowej 4-dniowej:
  • 25-28.04
  • 30.05-2.06
  • 13-16.06
  • 12-15.09
Warunki płatności

Przy wybraniu opcji udziału tylko w 1 regatach płatność wg.

1. zaliczka 500 zł na 5 dni od rejestracji na stronie

2. reszta płatności na 21 dni przed imprezą 

Przy wybraniu pakietu nr 1 i 2 płatności można dokonywać w 2 wariantach:

1 wariant

 1. 30% zaliczki w trakcie rezerwacji – podpisanie umowy
 2. 30 % płatne do dnia 16.05
 3. 40 % płatne do dnia 31.07

2 wariant

 1. 20% zaliczki w trakcie rezerwacji – podpisanie umowy
 2. 6 rat po 1000 zł miesięcznie- od marca do września (wysokość ostatniej raty dostosowana do osiągnięcia łącznej sumy zamówienia)

Jeśli potrzebujesz innego rozwiązania to jesteśmy elastyczni i otwarci na inne propozycje.  

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia do Ligii przyjmujemy drogą mailową na adres regaty@jeziorakyachtclub.pl

w terminie do 15.02.2024

Nocleg

Nocleg na jachcie jest w cenie, ale jeśli preferujesz inną formę, to śmiało możesz wybierać spośród bogatej oferty iławskich hoteli i  apartamentów.

Uczestnicy otrzymają 10% zniżki na nocleg w Porcie 110*** przy którym stoją nasze jachty. Rekomendujemy.

W przypadku lokalizacji danej edycji regat w Letnisku Chmielówka prosimy o bezpośredni kontakt z obiektem 

Możesz również wybrać apartament z widokiem na jezioro – zaledwie 2 minuty spacerkiem do mariny.

Integracja

Bardzo dużą wagę przykładamy do integracji. Idea naszych regat polega na równowadze pomiędzy intensywnym żeglowaniem, a relaksem i odprężeniem między wyścigami, jak również podczas wieczornych imprez. Zarówno imprezy “na dziko”, jaki i wieczory w restauracji w siedzibie naszego klubu niewątpliwie  sprzyjają zawieraniu nowych znajomości z ludźmi, którzy dzielą tę samą pasję.

Przyjedź Pendolino

Cenisz sobie wygodę i bezpieczeństwo? Przyjedź do Iławy pociągiem!.

Warszawa- Iława- 1,5h

Gdańsk- Iława- 1h

Kraków- Iława- 4 h

Poznań- Iława- 3h

W Iławie zatrzymuje się każdy rodzaj pociągu!

Cennik

Na pojedyncze regaty rezerwacji dokonujemy poprzez formularz rezerwacyjny- kliknij poniżej rezerwuj.

Rezerwacji pakietów dokonujemy drogą mailową pod adresem regaty@jeziorakyachtclub.pl 

W razie pytań, prosimy o kontakt pod nr 533 275 024

Udział w 1 edycji

1 x Polska Liga Sterników

Cena 2000 zł

Więcej

 Cena zawiera:

 • Miejsce w załodze na jachcie N’FUN 30
 • Udział w 1 regatach Polska Liga Sterników
 • Szkolenie i opiekę Trenera na jachcie
 • Nocleg na jachtach od czwartku
 • Lunche na jachcie czwartek, piątek i sobota
 • Ubezpieczenie NNW
 • Opłaty portowe, paliwo
 • Podatek Vat

Cena nie zawiera:

 • Wyżywienia (z wyłączeniem lunchów)
 • Napoi
 • Noclegów poza jachtem
 • Natryski i toalety w porcie

Pakiet 1

2 x Polska Liga Sterników + 1 x Akademia Regatowa

Cena 5850 zł

Cena za 1 imprezę 1950 zł

Więcej

Cena zawiera:

 • Miejsce w załodze na jachcie N’FUN 30
 • Udział w 2 regatach Polska Liga Sterników
 • Udział w 4-ro dniowej Akademii Regatowej
 • Szkolenie i opiekę Trenera na jachcie
 • Nocleg na jachtach od czwartku
 • Lunche na jachcie czwartek*, piątek i sobota
 • 2 koszulki regatowe Longsleve
 • Materiał zdjęciowy
 • Ubezpieczenie NNW
 • Opłaty portowe, paliwo
 • Nagrody, puchary, medale
 • Podatek Vat

*nie dotyczy regat

Cena nie zawiera:

 • Wykupienia ubezpieczenia dla sternika (300 zł)
 • Wyżywienia (z wyłączeniem lunchów)
 • Napoi
 • Noclegów poza jachtem
 • Natryski i toalety w porcie

Składowe ceny:

2500 zł Akademia Regatowa + 2 x 2000 zł Polska Liga Sterników= 6500 zł cena regularna/5850 cena w pakiecie

Pakiet 2

3 x Polska Liga Sterników + 1 x Akademia Regatowa

Cena 7000 zł

Cena za 1 imprezę 1750 zł

Więcej

Cena zawiera:

 • Miejsce w załodze na jachcie N’FUN 30
 • Udział w 3 regatach Polska Liga Sterników
 • Udział w 4-ro dniowej Akademii Regatowej
 • Szkolenie i opiekę Trenera na jachcie
 • Nocleg na jachtach od czwartku
 • Lunche na jachcie czwartek*, piątek i sobota
 • 2 koszulki regatowe Longsleve
 • Materiał zdjęciowy
 • Ubezpieczenie NNW
 • Opłaty portowe, paliwo
 • Nagrody, puchary, medale
 • Podatek Vat

*nie dotyczy regat

Cena nie zawiera:

 • Wykupienia ubezpieczenia dla sternika (300 zł)
 • Wyżywienia (z wyłączeniem lunchów)
 • Napoi
 • Noclegów poza jachtem
 • Natryski i toalety w porcie

Składowe ceny:

2500 zł Akademia Regatowa + 3 x 2000 zł Polska Liga Sterników= 8500 zł cena regularna/7000 zł cena w pakiecie

AKTUALNOŚCI

FLOTA JACHTÓW N’FUN 30
Flota największych monotypowych jachtów w Polsce!
[dnxte_coverflowslider_parent dnxte_coverflow_autoplay_show_hide=”off” dnxte_coverflow_grab=”on” dnxte_coverflow_mousewheel_enable=”off” dnxte_coverflow_pagination_type=”fraction” dnxte_coverflow_arrow_color=”#f9fafb” dnxte_coverflow_arrow_background_color=”#706fd3″ dnxte_coverflow_arrow_position=”inner” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”da7b4180-c02e-4ee4-9bca-095751cfdcfe” text_font=”||||||||” text_text_align=”left” text_text_color=”#f3f4f6″ text_letter_spacing=”1px” content_text_color=”#f3f4f6″ hover_enabled=”0″ border_color_all=”#000000″ border_width_bottom_text_border=”0px” global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Nowoczesny design” coverflowslider_content=”

Jacht jest konstrukcją dla tych, którzy w garażu wolą mieć sportowe coupe, niż rodzinne combi.

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/07/IMG_8497-1024×682.jpg” coverflowslider_alt=”duża aktywność” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Osprzęt Harken” coverflowslider_content=”

Osprzęt marki Harken oraz najlepszej jakości szoty, fały i liny marki Robeline robią bardzo dużą różnicę odbioru całości. Przekonaj się sam!

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/12/IMG_9801-1024×682.jpg” coverflowslider_alt=”duża aktywność” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Świetna Komunikacja” coverflowslider_content=”

Przestronny kokpit daje dużą przestrzeń dla każdej osoby pracującej na swoim departamencie, a płaskie półpokłady zapewniają swobodną komunikację i bezpieczeństwo.

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8392-1024×682.jpg” coverflowslider_alt=”duża aktywność” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Świetna Nautyczność” coverflowslider_content=”

Doskonałe właściwości nautyczne to efekt pracy żeglarza i projektanta Eugeniusza Gintera oraz Marka Stańczyka- producenta, multimedalisty Mistrzostw Polski w Match Racingu. To połączenie dało niesamowity efekt.

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/10/MG_8178-1024×682.jpg” coverflowslider_alt=”duża aktywność” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Lekki | Szybki | Zwrotny ” coverflowslider_content=”

Duża powierzchnia ożaglowania, niska masa 2,2 t oraz bulba (550 kg) sprawia, że ten jacht żegluje w ślizgu już przy 10 knt na genakerze. Prędkości 11-13 knt przy wietrze powyżej 20 knt to standard.

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/12/07D_1477-1024×682.jpg” coverflowslider_alt=”duża aktywność” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][/dnxte_coverflowslider_parent]

Trenerzy

W każdym wyścigu będzie towarzyszył Wam Trener. Taka formuła jest zdecydowanie najlepszą drogą do szybkiej i bezpiecznej nauki. Trenerzy w Jeziorak Yacht Club muszą zaliczyć naszą wewnętrzną Akademię Trenerów, dzięki czemu mamy ujednolicony program nauczania, a Wy gwarancję efektywnej nauki.

Poznajcie Naszych Trenerów. Wyróżnia ich ogromne doświadczenie regatowe (min. 20 lat), sukcesy sportowe, umiejętność przekazywania wiedzy oraz nieprzeciętne zdolności interpersonalne.

Jesteś w dobrych rękach!

Trener:

przeprowadza analizę po wyścigu

sugeruje i naprowadza na ważne rzeczy przed startem

uczy i motywuje

dba o bezpieczeństwo Wasze i jachtu

nie może podpowiadać w trakcie wyścigu

[dnxte_coverflowslider_parent dnxte_coverflow_autoplay_delay=”3000″ dnxte_coverflow_grab=”on” dnxte_coverflow_mousewheel_enable=”off” dnxte_coverflow_spacebetween=”50″ dnxte_coverflow_arrows=”off” dnxte_coverflow_breakpoint_desktop=”4″ _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”da7b4180-c02e-4ee4-9bca-095751cfdcfe” custom_padding=”8px||||false|false” custom_css_image=”height: 300px;||object-fit: cover;” border_width_bottom_text_border=”0px” global_colors_info=”{}”][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Karol Górski” coverflowslider_content=”

Staż regatowy: 33 lata

Osiągnięcia:

Drużynowy Mistrz Europy

Mistrz Polski w klasach Laser i Optymist

V-ce Mistrz Polskiej Ligi Żeglarskiej

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/08/Karol-Gorski-ilawa-12-14-08-2022-gwidon-libera-A3-05592.jpeg” coverflowslider_alt=”aa” coverflowslider_content_wrapper_padding=”15px|0px|15px|0px|false|false” dnxte_coverflow_button_text_last_edited=”off|desktop” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_level=”h4″ header_font=”|600|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ content_font=”|300|||||||” content_text_color=”#2c2c54″ content_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Damian Pietruszewski” coverflowslider_content=”

Staż regatowy: 23 lata

Osiągnięcia:

Mistrz Polskiej Ligi Żeglarskiej- załoga

Zwycięzca 1 ligi- Polska Liga Żeglarska

Znakomity zawodnik w klasach Optimist i Laser

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/08/IMG-3749-kopia-scaled.jpg” coverflowslider_alt=”aa” coverflowslider_content_wrapper_padding=”15px|0px|15px|0px|false|false” dnxte_coverflow_button_text_last_edited=”off|desktop” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_level=”h4″ header_font=”|600|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ content_font=”|300|||||||” content_text_color=”#2c2c54″ content_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Aleksander Michalski” coverflowslider_content=”

Staż regatowy: 19 lat

Osiągnięcia:

Multimedalista Akademickich Mistrzostw Polski

3 m Meczowe Mistrzostwa Europy

Reprezentant teamu Polska w SSL Gold Cup

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/08/Aleks-Michalski-kopia.jpg” coverflowslider_alt=”aa” coverflowslider_content_wrapper_padding=”15px|0px|15px|0px|false|false” dnxte_coverflow_button_text_last_edited=”off|desktop” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_level=”h4″ header_font=”|600|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ content_font=”|300|||||||” content_text_color=”#2c2c54″ content_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Mariusz Klupiński” coverflowslider_content=”

Staż regatowy: 35 lat

Osiągnięcia:

Zwycięzca Polska Liga Żeglarska

V-ce Mistrz Polski w Match Racingu

Mistrz Polski w klasie Omega

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2024/01/Zrzut-ekranu-2024-01-31-o-10.49.48-1024×640.png” coverflowslider_alt=”aa” coverflowslider_content_wrapper_padding=”15px|0px|15px|0px|false|false” dnxte_coverflow_button_text_last_edited=”off|desktop” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_level=”h4″ header_font=”|600|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ content_font=”|300|||||||” content_text_color=”#2c2c54″ content_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Patryk Richter” coverflowslider_content=”

Staż regatowy: 23 lata

Osiągnięcia:

Mistrz Polski Omega Sport

Morski Mistrz Polski

Malta Midle Sea Race s/y I Love Poland

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/05/richter.jpg” coverflowslider_alt=”aa” coverflowslider_content_wrapper_padding=”15px|0px|15px|0px|false|false” dnxte_coverflow_button_text_last_edited=”off|desktop” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_level=”h4″ header_font=”|600|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ content_font=”|300|||||||” content_text_color=”#2c2c54″ content_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][/dnxte_coverflowslider_parent]

Atrakcje
[dnxte_coverflowslider_parent dnxte_coverflow_loop=”on” dnxte_coverflow_centered_slides=”on” dnxte_coverflow_grab=”on” dnxte_coverflow_mousewheel_enable=”off” dnxte_coverflow_arrow_position=”inner” admin_label=”Next Divi Carousel” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” text_font=”|300|||||||” text_text_color=”#2c2c54″ text_font_size=”14px” content_font=”|300|||||||” content_text_color=”#2c2c54″ content_font_size=”15px” custom_css_image=”height: 460px;||object-fit: cover;” global_colors_info=”{}”][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_content=”
Wieczór „na dziko”– jeśli pogoda dopisze to usiądziemy przy ognisku pod gwiaździstym niebem. Upieczemy kiełbaski i wspólnie przyrządzimy %22Żeglarski Kociołek%22 wypełniony po brzegi lokalnymi smakołykami.
” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2021/08/WhatsApp-Image-2021-07-26-at-17.08.20.jpeg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_content=”
Wieczór w Yacht Clubie– wieczorne imprezy przy zachodzie słońca w restauracji z widokiem na nasze jachty. Klimat jachtingu, do tego świetne towarzystwo i wyborna kuchnia włosko-polska Portu 110.
” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2021/08/WhatsApp-Image-2021-07-26-at-17.08.24.jpeg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_content=”
White Yacht Club Party impreza, którą organizujemy wspólnie z Portem 110, to zawsze najbardziej wyjątkowy wieczór sezonu – kameralny klimat, świetna kuchnia oraz rozbrzmiewająca w całej marinie muzyka, która porywa wszystkich na parkiet pod gwiazdami.
” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/SE�21�MT01�-3121-kopia.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_content=”
Ekologiczna wołowina – znamy takie miejsce, gdzie serwuje się ekologiczną wołowinę z własnej hodowli zgodnie z ideą %22Z pastwiska na talerz%22. Wołowina doskonała, a miejsce cudowne, przy którym można stanąć jedynie „na dziko”.
” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/217077152_942355419657423_8764400376825606032_n.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][/dnxte_coverflowslider_parent]
Regulamin
Termin i miejsce regat

Regaty odbędą się na akwenie jeziora Jeziorak w terminach:

25-28.04 Akademia Regatowa Iława | Port 1
17-19.05 Edycja 1 | Start Season Chmielówka
9-11.08 Edycja 2 | White Party Iława | Port 110
27-29.09 Edycja 3 | Finał Do ustalenia

 

Warunki uczestnictwa
 1. Aby wziąć udział w Lidze należy wystartować w  3 edycjach.
 2. Każdy nowy Uczestnik zobowiązany jest do wyrobienia Licencji Regatowej- zaliczenia Akademii Regatowej przed pierwszą edycją regat.
 3. Uczestnicy, którzy wyrobili Licencję Regatową w poprzednim sezonie zobowiązani są do zaliczenia Akademii Regatowej (o kolejno wyższych poziomach) przed pierwszą edycją regat.
 4. Uczestnicy zgłoszeni jako Sternicy muszą posiadać uprawnienia minimum Patent Żeglarza Jachtowego.
 5. Zgłoszeni Uczestnicy (dot. Sterników) muszą zaliczyć test on-line z przepisów regatowych.
 6. Każdy Uczestnik musi potwierdzić swoje uczestnictwo poprzez zawarcie umowy z organizatorem na wybrane przez siebie terminy imprez oraz opłacić kwotę za uczestnictwo, a także wpłacić Depozyt (kaucję) w wysokości 1500 zł -przelewem na konto organizatora
 7. Każdy uczestnik musi wykupić ubezpieczenie OC Skipera na sezon (ok. 300 zł)
Zgłoszenia i kaucja
 1. Zgłoszenia do Ligii przyjmujemy drogą mailową na adres regaty@jeziorakyachtclub.pl

  w terminie do 15.02.2024

 2. Każdy Uczestnik musi potwierdzić swoje uczestnictwo poprzez zawarcie umowy z organizatorem na wybrane przez siebie terminy imprez oraz opłacić kwotę za uczestnictwo, a także wpłacić Depozyt (kaucję) w wysokości 1500 zł -przelewem na konto organizatora na minimum 1 dzień przed rozpoczęciem imprezy).
Punktacja i format

Format wyścigów

 1. Flotowy- rotacyjny.
 2. Wprowadzony będzie system rotacyjny, co oznacza, że uczestnicy rotują się na pozycjach/funkcjach wewnątrz danego jachtu.
 3. Ilość wyścigów oraz podział rotacji zostaną określone każdorazowo w Instrukcji Żeglugi dla danych Regat.
 4. W regatach można wziąć udział w systemie:
  1. Single- dla sterników, którzy nie mają załogi.
  2. Double- dla sterników ze swoim załogantem

Punktacja Regat

 1. Stosowany będzie system małych punktów w poszczególnych wyścigach dotyczący zarówno sternika obsługującego urządzenie sterowe wg. wzoru: 1 miejsce – 1 pkt., 2. miejsce – 2 pkt. , 3. miejsce – 3 pkt. itd.
 2. Punktacja końcowa regat będzie obliczana na podstawie średniej arytmetycznej (wyrażona do 3-go miejsca po przecinku) ze wszystkich wyścigów w danych regatach.
 3. Punktacja końcowa z poszczególnych regat będzie obliczana wg. wzrou: 1 miejsce – 1 pkt., 2. miejsce – 2 pkt. , 3. miejsce – 3 pkt. itd.
 4. Dyskwalifikacje oraz falstarty będą punktowane wg. schematu: ostatnie miejsce + 1
 5. Sternik z najmniejszą ilością punktów w regatach wygrywa regaty.

  Punktacja Ligi

  1. Do punktacji generalnej brane są pod uwagę 3 regaty eliminacyjne oraz finał.
  2. Każda Impreza punktowana jest według poniższego systemu:

  1 miejsce – 1 pkt., 2. miejsce – 2 pkt. , 3. miejsce – 3 pkt. itd.

  1. Sternik z najmniejszą ilością punktów wygrywa
  2. Sternik, który nie bierze udział we wszystkich regatach, otrzymuje za niewystartowanie w regatach równowartość punktów obliczaną na podstawie wzoru: maksymalna ilość sterników w rankingu x 1 punkt. Przykład: w całym cyklu wystartowało 15 sterników czyli 15 punktów za niewystartowanie w regatach. Punkty za niewystartowanie mogą być aktualizowane po każdych kolejnych regatach w miarę przybywania kolejnych sterników.

  Remisy

  1. W przypadku remisu punktowego w Regatach zgodnie z Przepisami Regatowymi pkt A8.2, o rozstrzygnięciu remisu decydować będzie wynik ostatniego wyścigu pomiędzy remisującymi Sternikami oraz dodatkowo i w następującej kolejności:
   1. Ilość lepszych miejsc w poszczególnych wyścigach
   2. Zajęte lepsze miejsce w ostatnim wyścigu 
   3. Jacht, którego załoga zdobyła najmniejszą ilość punktów w klasyfikacji flotowej jachtów
   4. Lepszy wynik uzyskany z przed sezonowej Akademii Regatowej/Licencji Regatowej
  2. W przypadku remisu punktowego w punktacji Ligowej o rozstrzygnięciu remisu decydować będzie wynik ostatnich Regat pomiędzy remisującymi Sternikami oraz dodatkowo i w następującej kolejności
   1. Ilość lepszych miejsc w poszczególnych regatach
   2. Zajęte lepsze miejsce w ostatnich regatach
   3. Ilość lepszych miejsc w klasyfikacji flotowej jachtów w poszczególnych Regatach
   4. Lepszy wynik uzyskany z przed sezonowej Akademii Regatowej/Licencji Regatowej

  Punkty Karne

  Wprowadza się następujący system punktów karnych:

  1. 5 pkt. karnych- za przejęcie steru bądź innej funkcji przez Trenera w wyniku doprowadzania przez Sternika lub Załogę do sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu jachtu/załogi lub do kolizji z innym jachtem z winy tegoż Sternika
  2. 1 pkt. karny- przekroczenie strefy bezpieczeństwa jachtu. Strefa o długości 1 metra pomiędzy jachtami. Jeśli sytuacja do oceny nie jest jednoznaczna tzn. czy było przekroczenie czy nie było przekroczenia strefy bezpieczeństwa to uznaje się, że strefa nie była przekroczona.
  3. Punkty Karne przyznaje Trener.
  Program regat

  CZWARTEK

  od 20.00 Możliwy nocleg na jachcie – gratis w cenie! 

  PIĄTEK

  10.00-14.00 Akademia Regatowa 

  14.00-15.30 Lunch na jachcie

  15.30-18.30 Practice Race- wyścigi próbne

  20.00 Kolacja Klubowa

  SOBOTA

  8.00-9.00 Śniadanie

  9.00-9.30 Odprawa załóg

  10.00-18.00 Regaty – wg. tras regatowych

  14.00-15.00 Lunch na jachcie

  20.00 Kolacja oraz wieczór integracyjny

  NIEDZIELA

  8.00-9.00 Śniadanie

  9.00-9.30 Odprawa załóg

  10.00-14.00 Regaty – wg. tras regatowych 

  14.00 Ceremonia zakończenia

  Licencja Regatowa
  1. Obligatoryjnie każdy uczestnik musi wyrobić LIcencje Regatową Jeziorak Yacht Club’u https://jeziorakyachtclub.pl/akademia-regatowa/
  2. Sternicy, dla których będzie to 2-gi i kolejny sezon lub którzy mają już wyrobioną Licencję również muszą zaliczyć  Akademie Regatową o kolejnych poziomach.
  Jachty i żagle
  1. Regaty zostaną rozegrane na jachtach N’FUN 30.
  2. Jachty będą dostarczone i serwisowane przez Organizatora.
  3. Dopuszcza się start jachtów armatorów prywatnych z własnymi jachtami i załogami
  4. Jachty są wyposażone w żagle: grot, fok i genaker.
  5. Jachty przydzielane są na zasadzie losowania.
  Przepisy

  Regaty zostaną rozegrane zgodnie z przepisami zdefiniowanymi w Przepisach Regatowych Żeglarstwa World Sailing aktualnymi na dany sezon.

   

  Sternik i Załogant
  1. Zgłoszony do regat Sternik jest odpowiedzialny za jacht podczas obsługi urządzenia sterowego w trakcie trwania wyścigu oraz poza wyścigiem.
  2. Załogant odpowiedzialny za jacht podczas obsługi konkretnej funkcji na jachcie.
  3. Sternik może zgłosić się w systemie:
   1. Single-bez załoganta
   2. Double- ze swoim załogantem
  Trener na jachcie

  Podczas każdego wyścigu na jachcie znajduje się Trener. Obowiązki i zakazy Trenera:

  1. nie może sterować
  2. nie może podpowiadać w trakcie wyścigu
  3. nie może wpływać na podejmowanie decyzji przez sternika (chodzi o decyzję taktyczno-strategiczne, techniczne- trym żagli)
  4. nie może trymować żagli- wyjątek stanowi brak wystarczającej ilości załogi do bezpiecznego prowadzenia jachtu
  5. dba o bezpieczeństwo załogi i jachtu
  6. W sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu jachtu lub załogi Trener ma prawo przejąć ster lub funkcję od Uczestników (np. brasy) co wiąże się z odpowiednią karą punktową dla Uczestników. Decyzje Trenera są w tym przypadku nie podważalne i ostateczne.
  7. Załoga nie może żeglować bez Trenera. W wyjątkowych sytuacjach Sędzia Główny może dopuścić załogę bez Trenera.
   Prawa do wizerunku oraz media
   1. Zgłaszając się do regat uczestnik wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie swego wizerunku przez organizatorów i sponsorów podczas zdjęć, filmów i innych produkcji w czasie trwania regat oraz we wszystkich materiałach dotyczących regat.
   2. Organizator ma prawo umieścić na łodziach w czasie wyścigów kamery foto/video lub operatora z kamerą.
   3. Uczestnik ma obowiązek uczestniczyć w wywiadzie, jeśli zostanie poproszony przez Organizatora.
   Ubezpieczenie
   1. Organizator zapewnia ubezpieczenie NNW uczestników
   2. Jachty posiadają Jachtcasco oraz OC
   3. Każdy Uczestnik odpowiada za uszkodzenia do wysokości udziału własnego w kwocie 1500 zł- kaucja pobierana przed regatami.
   4. Każdy z uczestników musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC Sternika (zazwyczaj takie ubezpieczenie kosztuje ok 250 zł i wykupywane jest na 1 rok a jego zakres działa na terenie całego kraju)
   Zastrzeżenie odpowiedzialności
   1. Wszyscy uczestnicy biorą udział w regatach na własną odpowiedzialność. Żadna z czynności wykonana lub niewykonana przez organizatorów nie zwalnia uczestników regat od odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę spowodowaną przez zawodnika lub jego jacht wynikającą z udziału w Imprezach.

   Opinie

   Jesteś ciekaw co powiedzieli uczestnicy po regatach? 

   [dnxte_testimonial_parent dnxt_testimonial_loop=”on” dnxt_testimonial_pause_on_hover=”on” dnxt_testimonial_breakpoint_desktop=”4″ dnxt_testimonial_icon_opacity=”0.2″ dnxt_testimonial_icon_vertical=”6″ _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” position_text_align=”left” border_radii_image_border=”on|4px|4px|4px|4px” border_width_all_image_border=”2px” border_color_all_image_border=”#f3f4f6″ global_colors_info=”{}”][dnxte_testimonial_child dnxte_testimonial_name=”Przemek” dnxte_testimonial_position=”uczestnik regat” company_name=”Polska Liga Sterników” company_link=”link do strony” dnxte_testimonial_description=”
   Dużo intensywnej pracy i dużo wiedzy właśnie po to, aby dzisiaj ten trening sprawdzić w prawdziwej walce. My jesteśmy super zadowoleni z wydarzenia. Dużo się nauczyliśmy.
   ” dnxte_testimonial_logo=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/Zrzut-ekranu-2022-02-22-o-12.23.44-1024×834.png” dnxte_testimonial_rating_position=”none” dnxte_testimonial_description_padding=”||20px||false|false” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_font=”|800|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ header_font_size=”16px” position_font=”||||||||” position_text_color=”#2c2c54″ position_font_size=”15px” company_name_font=”|600|||||||” company_name_text_color=”#2c2c54″ company_name_font_size=”15px” description_text_align=”left” description_text_color=”#2c2c54″ description_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_testimonial_child][dnxte_testimonial_child dnxte_testimonial_name=”Ewa” dnxte_testimonial_position=”Uczestnik regat” company_name=”Polska Liga Sterników” company_link=”link do strony” dnxte_testimonial_description=”

   Bardzo się cieszymy. Byliśmy bardzo waleczni i ostro walczyliśmy- też dzięki naszemu trenerowi z Jeziorak Yacht Club i bardzo dziękujemy, bo dużo wiedzy nam przekazał. Jacht jest idealny, naprawdę, jacht jest super.

   ” dnxte_testimonial_logo=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/Zrzut-ekranu-2022-02-22-o-12.29.14-1024×851.png” dnxte_testimonial_rating_position=”none” dnxte_testimonial_description_padding=”||20px||false|false” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_font=”|800|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ header_font_size=”16px” position_font=”||||||||” position_text_color=”#2c2c54″ position_font_size=”15px” company_name_font=”|600|||||||” company_name_text_color=”#2c2c54″ company_name_font_size=”15px” description_text_align=”left” description_text_color=”#2c2c54″ description_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_testimonial_child][dnxte_testimonial_child dnxte_testimonial_name=”Igor ” dnxte_testimonial_position=”uczestnik ” company_name=”Akademii Regatowej” company_link=”link do strony” dnxte_testimonial_description=”

   Igor- niesamowita przygoda, trening pod okiem mistrza. Dla mnie najważniejsze było żeglowanie z genakerem. Do tej pory była to dla mnie czarna magia, a w tej chwili wiem, że mogę wypłynąć samodzielnie z tym żaglem i go używać. Dlatego polecam dla ludzi, którzy chcą w żeglarstwie doświadczyć czegoś więcej niż tylko turystyki.

   ” dnxte_testimonial_logo=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/Zrzut-ekranu-2022-02-22-o-12.38.07.png” dnxte_testimonial_rating_position=”none” dnxte_testimonial_description_padding=”||20px||false|false” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_font=”|800|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ header_font_size=”16px” position_font=”||||||||” position_text_color=”#2c2c54″ position_font_size=”15px” company_name_font=”|600|||||||” company_name_text_color=”#2c2c54″ company_name_font_size=”15px” description_text_align=”left” description_text_color=”#2c2c54″ description_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_testimonial_child][dnxte_testimonial_child dnxte_testimonial_name=”Marek” dnxte_testimonial_position=”uczestnik” company_name=”Akademii Regatowej” company_link=”link do strony” dnxte_testimonial_description=”

   Bardzo intensywna akademia, poprzeplatana teorią. Pod względem symulacji regat najciekawsze szkolenie, które odbyłem. Tutaj były pokazane w praktyce wszystkie elementy, które składają się na start w regatach. Świetne wrażenia i doświadczenia.

   ” dnxte_testimonial_logo=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/Zrzut-ekranu-2022-02-22-o-12.40.23.png” dnxte_testimonial_rating_position=”none” dnxte_testimonial_description_padding=”||20px||false|false” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_font=”|800|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ header_font_size=”16px” position_font=”||||||||” position_text_color=”#2c2c54″ position_font_size=”15px” company_name_font=”|600|||||||” company_name_text_color=”#2c2c54″ company_name_font_size=”15px” description_text_align=”left” description_text_color=”#2c2c54″ description_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_testimonial_child][/dnxte_testimonial_parent]

   Wyniki 2023

   [table id=1 responsive=”scroll”  /]
   Uczestnicy imprezy object są ubezpieczeniem NNW Signal Iduna, przeczytaj informacje o produkcie ubezpieczeniowym oraz Ogólne Warunki Ubezpieczenia (IPID+OWU).
   Galeria
   [dnxte_masonary gallery_ids=”2681,2684,2700,1980,2707,4208,4209,4210,4211,4212,4213,4214,4215,4216,4217,4218,4219,4220,4221,4222,4223,4224,4225,4226,4227,4228,4229,4230,4231,4232,4233,4234,4235,4236,4237,4238,4239,4240,4241,4242,4243,4244,4245,4246,4247,4248,4249,4250,4251,4252,4253,4254,4255,4256,4257,4258,4259,4260,4261,4262,4263″ _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” border_radii_image=”on|4px|4px|4px|4px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_masonary]
   Inne aktywności
   Akademia Regatowa
   Mistrzowie Polski i Europy w żeglarstwie, v-ce Mistrzowie Polskiej Ligi Żeglarskiej zapraszają na Akademię Regatową na N’FUN 30! 4- ro dniowy intensywne szkolenie o różnych poziomach.
   Kup N’FUN 30 i dołącz do społeczności!
   Kupując Funkę, dołączasz do społeczności, w której czeka na Ciebie gotowy plan na rozwój żeglarskich umiejętności. Poznaj naszych klubowiczów i weź udział regatach w kategorii Owners.

   Kontakt
   Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

   Zadzwoń do nas

   tel. 882 069 309 Patenty, Akademie, Regaty
   tel. 533 275 024 Administracja