Polska Liga Sterników

White Jazz Party Vol.4

Flota N'FUN 30

Jedyna w Polsce flota

FLOTA N’FUN 30

Flota największych monotypowych jachtów w Polsce

ZAŁOGA

Nie musisz mieć załogi, wystarczy, że  zarezerwujesz pojedyncze miejsce.

TRENER

Na jachcie czeka na Ciebie profesjonalny trener. Bezpieczeństwo i nauka gwarantowana.

DLA KOGO?

Wystarczy, że masz patent żeglarza, ale najlepiej jak wyrobisz sobie licencję- zaliczysz Akademię Regatową.

WYŚCIGI

Emocje i adrenalina gwarantują krótkie trasy oraz sprinty – nowość w Polsce

KOMFORTOWY DOJAZD

Pociągiem w 1:45 z Warszawy już od 50 zł

White Jazz Party to zawsze najbardziej roztańczony wieczór sezonu. Kameralny klimat, świetna kuchnia oraz rozbrzmiewająca muzyka w całej marinie portu 110, która porywa wszystkich na parkiet pod gwiazdami. Na wodzie nie zabraknie emocji i adrenaliny pod okiem doświadczonych trenerów. W sobotę usiądziemy w naszym ulubionym miejscu „na dziko” i usiądziemy pod gwiaździstym niebem, gdzie mistrzem ceremonii będzie kucharz z gwiazdką Michelin’a.

Termin: 11-13.08.2023

Cena: 1700 cena regularna/ 1400 cena last minute

Oferta ważna do: 4.08.2023

REZERWUJĘ

Tradycyjnie w piątek rozpoczniemy od akademii regatowej na której jedni przypomną sobie trymowanie genakera, a drudzy szlifować będą rufy na genakerze z kiwkami. Na pewno przeprowadzimy kilka testowych wyścigów, abyście nabrali odpowiedniego czucia na sterze, a nasi trenerzy zbuduj z Was zespół.

Wieczorem gorąca muzyka w marinie Portu 110 zaprosi wszystkich do tańca pod gwiazdami, ale żeby móc uczestniczyć musisz być „White Dressed”, czyli impreza tylko dla osób ubranych na biało. Doskonałe kuchnia oraz kieliszek dobrego wina z widokiem na marine z pewnością będzie smakował jeszcze lepiej.

Tego popołudnia będzie można testować modele Volvo od naszego partnera DOM Volvo. My już testowaliśmy „elektryka” i jesteśmy oczarowani!

 

Sobota to prawdziwy całodniowy test dla sterników, którzy będą walczyć w systemie rotacyjnym i poznawać tajniki żeglarstwa regatowego pod okiem trenerów. Będzie dużo nauki i analizy wyścigów z trenerem, bo wg. naszej filozofii Liga jest inkubatorem, w którym wiedza i doświadczanie tzn. popełnianie błędów i wyciąganie wniosków jest najważniejsza. Nie zabraknie ciasnych manewrów na znakach, szybkiej żeglugi na genakerze oraz z pewnością dobrej zabawy. Czekają na was krótkie emocjonujące wyścigi na różnych trasach, które będą stanowić ciekawe wyzwania oraz podniosą adrenalinę na bardzo wysoki poziom.

 

Wieczorem zapraszamy do naszego ulubionego miejsca na dziko nad Jeziorakiem – prywatne pole, na którym zrobimy kameralne ognisko oraz usiądziemy pod gwiaździstym niebem przy akompaniamencie szantowej gitarze. Szefem kuchni będzie Filip Szpakowski, który obecnie prowadzi restaurację w Iławie. Filip jest absolutnym pasjonatem, a ja go doświadczenie wywodzi się z szwedzkich i angielskich restauracji z gwiazdkami Michelin’a.

Niedziela to wyścigi finałowe i ścigamy się do lunchu, po którym nastąpi ceremonia zakończenia regat.

Co to jest Polska Liga Sterników?

To innowacyjna koncepcja regat skierowana do amatorów i średniozaawansowanych żeglarzy pozwalająca na udział w regatach bez konieczności posiadania jachtu ani załogi. Dzięki możliwości rezerwacji pojedynczego miejsca masz możliwość wejścia na jacht do 4 -ro osobowej załogi składającej się ze sterników, którzy wyrobili Licencję Regatową JYC. Licencja to Akademia Regatowa dzięki której zdobywasz minimalny poziom opanowania technicznego jachtu (trym żagli i zarządzanie załogą). Na jachcie żeglujemy w formie rotacyjnej co oznacza, że po każdym wyścigu przesiadamy się na kolejną funkcję na jachcie. Punkty zbiera sternik, który w danym wyścigu steruje. Duża ilość krótkich wyścigów daje możliwość częstych rotacji.  W każdym wyścigu żegluje z Wami trener, który dba o bezpieczeństwo oraz uczy trymu jachtu, współpracy załogi, strategii i taktyki, przed i po każdym wyścigu jest analiza.

Ścigamy się w systemie rotacyjnym. Co to jest?

Dlaczego format rotacyjny? Uważamy, że aby nauczyć się żeglarstwa regatowego należy przejść przez każdą funkcję na jachcie. To Ty musisz wiedzieć, kiedy fok jest optymalnie wytrymowany. Nauczysz się tego tylko przez doświadczenia- robiąc to! Jak już się tego nauczysz to będziesz wiedział czego wymagać od trymera foka, ewentualnie jak skorygować trym. Będziesz bardziej kompletnym skiperem.

Formuła rotacyjna oraz trener na jachcie są gwarancją bardzo efektywnej nauki! Uważamy, że nasz system rotacyjny jest najszybszą drogą do nauki żeglarstwa regatowego w Polsce.

Więcej info https://jeziorakyachtclub.pl/ligasternikow/

Damian 607 960 085

d.pietruszewski@jeziorakyachtclub.pl

Karol 882 069 309

regaty@jeziorakyachtclub.pl

SPORTOWA FLOTA DO REGAT

Jedyna w Polsce flota N’FUN 30!

Twój zespół lubi regaty?Chcecie jeszcze więcej wrażeń?

Spróbujcie czegoś nowego, szybkiego i dającego mnóstwo fun’u! 

Regaty na genakerach- duży  żagiel z przodu to mega dawka emocji i adrenaliny dla każdego! 

[dnxte_coverflowslider_parent dnxte_coverflow_autoplay_delay=”3000″ dnxte_coverflow_grab=”on” dnxte_coverflow_mousewheel_enable=”off” dnxte_coverflow_arrows=”off” dnxte_coverflow_arrow_color=”#f9fafb” dnxte_coverflow_arrow_background_color=”#706fd3″ dnxte_coverflow_dots_color=”#706fd3″ dnxte_coverflow_dots_active_color=”#f9fafb” dnxte_coverflow_arrow_position=”inner” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”da7b4180-c02e-4ee4-9bca-095751cfdcfe” text_font=”||||||||” text_text_align=”left” text_text_color=”#f3f4f6″ text_letter_spacing=”1px” content_text_color=”#f3f4f6″ border_width_bottom_text_border=”0px” global_colors_info=”{}”][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/07/IMG_6936.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/07/IMG_6649.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/07/IMG_8392.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/07/IMG_8604.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/07/IMG_8497.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][/dnxte_coverflowslider_parent]

Masz pytania?

Zadzwoń tel. +48 607 960 085

BAZA NOCLEGOWA

Poniżej znajdziesz rekomendowane przez nas obiekty położone nad Jeziorakiem.

[dnxte_coverflowslider_parent dnxte_coverflow_autoplay_delay=”4000″ dnxte_coverflow_loop=”off” dnxte_coverflow_auto_height=”off” dnxte_coverflow_grab=”on” dnxte_coverflow_mousewheel_enable=”off” dnxte_coverflow_arrow_color=”#f9fafb” dnxte_coverflow_arrow_background_color=”RGBA(255,255,255,0)” dnxte_coverflow_dots_color=”#706fd3″ dnxte_coverflow_dots_active_color=”#f9fafb” dnxte_coverflow_arrow_position=”inner” dnxte_coverflow_arrow_margin=”-50px||||false|false” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”da7b4180-c02e-4ee4-9bca-095751cfdcfe” text_font=”||||||||” text_text_align=”left” text_text_color=”#f3f4f6″ text_letter_spacing=”1px” content_text_color=”#f3f4f6″ border_width_bottom_text_border=”0px” global_colors_info=”{}”][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”PORT 110***” coverflowslider_content=”

Siedziba naszego klubu. Kameralny hotel, świetna kuchnia, sala konferencyjna oraz pływająca platforma nad samą wodą.

Ilość osób: 60

Standard: 3*

Atuty: kuchnia, pływająca platforma, zachody słońca

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/07/SE�21�MT01�-3152-kopia.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Grand Hotel Tiffi*****” coverflowslider_content=”

Hotel spełniający najwyższe standardy z kuchnią tajską. Przestronne pokoje z których widać jezioro, ogromne salę konferencyjne.

Ilość osób: 400

Standard: 5*

Atuty: kuchnia, widok na jezioro, zachody słońca, przestrzeń

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/07/28469483.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Stary Tartak****” coverflowslider_content=”

Nowoczesny hotel położony nad wodą z restauracją utrzymaną w dawnym stylu tworząc niepowtarzalny klimat.

Ilość osób: 100

Standard: 4*

Atuty: kuchnia, widok na jezioro

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/07/3_14-17-04_15-43-34-kopia.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Letnisko Chmielówka” coverflowslider_content=”

Kompleks domków położony w sercu lasu z własną mariną. Cisza i spokój oraz doskonała regionalna kuchnia.

Ilość osób: 60

Standard: wyremontowane domki letniskowe

Atuty: kuchnia regionalna, własna marina, cisza, zachody słońca

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/07/DJI_0115.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Siema Siemiany” coverflowslider_content=”

Kompleks nowoczesnych domów o bardzo wysokim standardzie położony pod lasem na bardzo przestrzennej działce. Przestrzeń dookoła domów oraz wokół basenu idealna do stworzenia kameralnego klimatu i biesiady.

Ilość osób: 40

Standard: 4*

Atuty: przestrzeń, cisza, klimat

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/07/MG_9833.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][/dnxte_coverflowslider_parent]

Trenerzy

W każdym wyścigu będzie towarzyszył Wam Trener. Taka formuła jest zdecydowanie najlepszą drogą do szybkiej i bezpiecznej nauki. Trenerzy w Jeziorak Yacht Club muszą zaliczyć naszą wewnętrzną Akademię Trenerów, dzięki czemu mamy ujednolicony program nauczania, a Wy gwarancję efektywnej nauki.

Poznajcie Naszych Trenerów. Wyróżnia ich ogromne doświadczenie regatowe (min. 20 lat), sukcesy sportowe, umiejętność przekazywania wiedzy oraz nie przeciętne zdolności interpersonalne.

Jesteś w dobrych rękach!

Trener:

przeprowadza analizę po wyścigu

sugeruje i naprowadza na ważne rzeczy przed startem

uczy i motywuje

dba o bezpieczeństwo Wasze i jachtu

nie może podpowiadać w trakcie wyścigu

[dnxte_coverflowslider_parent dnxte_coverflow_autoplay_delay=”3000″ dnxte_coverflow_grab=”on” dnxte_coverflow_mousewheel_enable=”off” dnxte_coverflow_spacebetween=”50″ dnxte_coverflow_arrows=”off” dnxte_coverflow_breakpoint_desktop=”4″ _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”da7b4180-c02e-4ee4-9bca-095751cfdcfe” custom_padding=”8px||||false|false” custom_css_image=”height: 300px;||object-fit: cover;” border_width_bottom_text_border=”0px” global_colors_info=”{}”][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Aleksander Michalski” coverflowslider_content=”

Staż regatowy: 20 lat

Osiągnięcia

Multimedalista Akademickich Mistrzostw Polski

3 m Meczowe Mistrzostwa Europy

Reprezentant Teamu SSL Gold Cup

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/08/Aleks-Michalski-kopia.jpg” coverflowslider_alt=”aa” coverflowslider_content_wrapper_padding=”15px|0px|15px|0px|false|false” dnxte_coverflow_button_text_last_edited=”off|desktop” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_level=”h4″ header_font=”|600|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ content_font=”|300|||||||” content_text_color=”#2c2c54″ content_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Damian Pietruszewski” coverflowslider_content=”

Staż regatowy: 22 lata

Osiągnięcia:

Mistrz Polskiej Ligi Żeglarskiej- załoga

Zwycięzca 1 ligi- Polska Liga Żeglarska

Znakomity zawodnik w klasach Optimist i Laser

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/08/IMG-3749-kopia-scaled.jpg” coverflowslider_alt=”aa” coverflowslider_content_wrapper_padding=”15px|0px|15px|0px|false|false” dnxte_coverflow_button_text_last_edited=”off|desktop” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_level=”h4″ header_font=”|600|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ content_font=”|300|||||||” content_text_color=”#2c2c54″ content_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Karol Górski” coverflowslider_content=”

Staż regatowy: 32 lata

Osiągnięcia:

Drużynowy Mistrz Europy

Mistrz Polski w klasach Laser i Optymist

V-ce Mistrz Polskiej Ligi Żeglarskiej

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/08/Karol-Gorski-ilawa-12-14-08-2022-gwidon-libera-A3-05592.jpeg” coverflowslider_alt=”aa” coverflowslider_content_wrapper_padding=”15px|0px|15px|0px|false|false” dnxte_coverflow_button_text_last_edited=”off|desktop” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_level=”h4″ header_font=”|600|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ content_font=”|300|||||||” content_text_color=”#2c2c54″ content_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Igor Tarasiuk” coverflowslider_content=”

Staż regatowy: 22 lata

Osiągnięcia:

Zwycięzca Polska Liga Żeglarska

V-ce Mistrz Polski w Match Racingu

Mistrz Polski w klasie Omega

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/03/Zrzut-ekranu-2022-03-23-o-13.54.12.png” coverflowslider_alt=”aa” coverflowslider_content_wrapper_padding=”15px|0px|15px|0px|false|false” dnxte_coverflow_button_text_last_edited=”off|desktop” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_level=”h4″ header_font=”|600|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ content_font=”|300|||||||” content_text_color=”#2c2c54″ content_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Piotr Małecki” coverflowslider_content=”

Staż regatowy: 25 lata

Osiągnięcia:

Mistrz Polskiej Ligii Żeglarskiej (załoga)

V-ce Mistrz Polski w Match Racingu

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/08/Malecki-kopia.jpg” coverflowslider_alt=”aa” coverflowslider_content_wrapper_padding=”15px|0px|15px|0px|false|false” dnxte_coverflow_button_text_last_edited=”off|desktop” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_level=”h4″ header_font=”|600|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ content_font=”|300|||||||” content_text_color=”#2c2c54″ content_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][dnxte_coverflowslider_child coverflowslider_layouts=”below-image” coverflowslider_text=”Patryk Richter” coverflowslider_content=”

Staż regatowy: 22 lata

Osiągnięcia

Mistrz Polski w klasie Omega Sport

Morski Mistrz Polski

Uczestnik programu I Love Poland na jachcie Volvo 75

” coverflowslider_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/05/richter.jpg” coverflowslider_alt=”aa” coverflowslider_content_wrapper_padding=”15px|0px|15px|0px|false|false” dnxte_coverflow_button_text_last_edited=”off|desktop” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” header_level=”h4″ header_font=”|600|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ content_font=”|300|||||||” content_text_color=”#2c2c54″ content_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_coverflowslider_child][/dnxte_coverflowslider_parent]

Galeria
[dnxte_masonary gallery_ids=”2594,2580,2624,2599,2683,2826,2322,2586,4023,4024,4025,4029,4028,4026,3942,3937,3938,3880,3883,3879,4084,4085,4086,4087,4088,4089,4090,4091,4092,4093,4094,4095″ _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ border_radii_image=”on|4px|4px|4px|4px” global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″][/dnxte_masonary]
Regaty Polska Liga Sterników
Po skończonej Akademii jesteś gotowy na regaty Polska Liga Sterników. Możesz wystartować gościnnie w 1 regatach, ale jeśli chcesz  wziąć udział całym cyklu to musisz zaliczyć 2 imprezy eliminacyjne. 24 najlepszych sterników weźmie udział w finale. Pamiętaj u nas nie musisz mieć swojego jachtu ani załogi!
Pakiet Akademia Regatowa + Regaty
Wybierz pakiet zawierający udział w eliminacjach Polskiej Ligi Sterników oraz Akademię Regatową, aby się dobrze przygotować.
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas

tel. 882 069 309
tel. 533 275 024 sprawy administracyjne