KULINARIA

PIKNIK NAD JEZIOREM 

Pyszny i sycący posiłek z wybranych lokalnych produktów serwowany nad brzegiem jeziora. Współpracujemy z lokalnym producentem gęsiny „Gęsia Chata” wpisanym do przewodnika Gault & Millau, aby oferować Wam pożywne zupy, pierogi i smalec z gęsi. Pieczywo z tradycyjnej Iławskiej piekarni i wypieki z naszej ulubionej cukierni dopełniają menu. Zawsze czeka też na Was ognisko i kiełbaski oraz rozłożone w cieniu drzew leżaki i piknikowe kocyki.

REGATY DLA FIRM

Regaty to pełne emocji i zdrowej rywalizacji wyścigi blisko siebie żeglujących jachtów. Wymagają one zaangażowania od wszystkich członków załogi co pogłębia relacje w zespole. Nasz system szkolenia teoretycznego i praktycznego przed regatami pozwala każdemu bez względu na umiejętności być aktywnym członkiem załogi a nawet sterować jachtem i zwyciężyć w prawdziwym wyścigu żeglarskim.

Zintegruj swój zespół pod żaglami i weź udział w regatach firmowych! 

W naszej ofercie znajdziecie regaty flotowe lub etapowe, dla klientów firmyktóre z powodzeniem zrealizujemy jako podwykonawcy lub zajmiemy się kompleksową obsługę całego eventu (hotel, wyżywienie, impreza tematyczna).

Zapisz

Organizacja regat dla firm podzielona jest na trzy części:

Cześć 1 Teoretyczna

AKADEMIA ŻEGLARSTWA

Nasze multimedialne teoretyczne szkolenie żeglarskie dla firm z wykorzystaniem modelu jachtu i turbiny wiatrowej pozwoli Wam zrozumieć idee żeglarstwa a dokładniej zasadę oddziaływania wiatru na żagle. Dowiecie się również jak wygląda podział funkcji na jachcie, kto za co odpowiada oraz jak trymować żagle do wiatru. Wytłumaczymy Wam również na czym polegają wyścigi żeglarskie i jak jest skonstruowana trasa wyścigu żeglarskiego. 

Zapisz

Część 2 Praktyczna

SZKOLENIE REGATOWE

Dzięki praktycznemu szkoleniu na jachcie zdobędziecie podstawową wiedzę żeglarską, umiejętności współpracy w załodze i sterowania jachtem. Sternik zadba o rotacje funkcji na jachcie tak, aby każdy miał szansę sterować jachtem po to, aby w następnym etapie wygrać prawdziwy wyścig żeglarski.

Przy asyście naszego sternika nawet laik poprowadzi jacht do startu!

Zapisz

Cześć 3 Praktyczna

REGATY

Nasze 27- letnie doświadczenia związane z regatami pozwala nam organizować pełne emocji i adrenaliny wyścigi żeglarskie. Nasze trasy regatowe ustawiamy tak, aby jachty żeglowały blisko siebie co sprzyja pozytywnej rywalizacji na wodzie.  Zawsze organizujemy tyle wyścigów, ile jest osób w załodze, po to, aby każdy miał okazję sterować i wygrać prawdziwy wyścig żeglarski.

Zgranie Twojego zespołu jeszcze nigdy nie było tak ważne 

JEŚLI CHCESZ ZAIMPONOWAĆ SWOIM KLIENTOM, ZORGANIZUJ DLA NICH REGATY

Zaproś kluczowych kontrahentów do świata jachtingu i daj im możliwość spróbowania eleganckiej formy aktywności na świeżym powietrzu. Regaty dla klientów firmy to oryginalna forma umacniania relacji biznesowych. Twój klient może sterować jachtem i wygrać prawdziwy wyścig żeglarski!

Najważniejsze korzyści:

  • Umacnianie więzi biznesowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Podnoszenie prestiżu firmy
  • Skojarzenie firmy z pozytywnym wizerunkiem jachtingu (elegancka, wysublimowana forma aktywności, prestiżowa)
  • Wytworzenie więzi emocjonalnej (radość ze wspólnego zwycięstwa)
  • (Być może) nowa pasja uczestników
  • Budowanie tradycji- cykliczne regaty z trofeum przechodnim

Zapisz

Propozycja agendy

Zabierz najlepszych kontrahentów na cały dzień pod żaglami. Wasze spotkanie rozpoczniemy od Akademii Żeglarstwa, abyście zdobyli podstawową wiedzę. Następnie udamy się na jachty, aby wypłynąć na jezioro. Czekają na Was emocjonujące Regaty Żeglarskie oraz ciekawa przygoda podczas Gry Wodnej. W przerwie regat proponujemy Piknik na świeżym powietrzu ze specjalną oprawą i strefą relaksu. Wieczorem zapraszamy  na muzyczną imprezę w stylu Yacht Club zgodnego z wizerunkiem firmy.  Wszystko z elegancką oprawą w żeglarskim stylu.

Zapisz

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zamów Regaty dla swojej firmy.