KONFERENCJE POD ŻAGLAMI

ZAIMPONUJ KLIENTOM

Jeśli chcesz zaimponować swoim klientom, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Konferencja na Mazurach zorganizowana przez Sailing Event to gwarancja biznesowego sukcesu. Nasze konferencje pozwolą Ci połączyć kwestie zawodowe ze świetną zabawą i aktywnością na świeżym powietrzu. Sprawdź szczegóły już teraz!

Konferencja na Mazurach – zrób to z Sailing Event!

Organizacja eventów dla firm to nasza specjalność. Dlatego, decydując się na powierzenie nam organizacji konferencji na Mazurach, możesz mieć pewność, że zajmiemy się tym kompleksowo. Spotkanie na 100, 200 czy 300 osób? Nie ma problemu. Znajdziemy dla Ciebie idealną lokalizację i zajmiemy się wszystkim, po to, by wydarzenie zakończyło się sukcesem.

Znamy najlepsze ośrodki konferencyjne na Mazurach i współpracujemy z nimi na partnerskich zasadach. Organizujemy konferencje firmowe w hotelach położonych tuż nad jeziorami. Działamy wyłącznie z obiektami, które spełniają warunek lokalizacji oraz posiadają przepiękne porty i doskonałe akweny do żeglugi. Doskonale znamy całą ofertę czarterową jachtów w regionie, dlatego dobieramy jednostki spełniające najwyższe wymagania klientów. Zorganizowaliśmy wiele wydarzeń w salach konferencyjnych na Mazurach i jesteśmy specjalistami od regat, dlatego możesz zaufać naszemu doświadczeniu.

Twój klient za sterem jachtu, czyli rozrywkowa część konferencji na Mazurach

Zaproś kluczowych kontrahentów do świata jachtingu i daj im możliwość spróbowania eleganckiej formy aktywności na świeżym powietrzu. Regaty dla klientów firmy, jako uzupełnienie konferencji na Mazurach to oryginalna forma umacniania relacji biznesowych. Twój klient może sterować jachtem i wygrać prawdziwy wyścig żeglarski. Dzięki temu poczuje adrenalinę, z jaką dotychczas nie kojarzył konferencji biznesowych.

Aby zaoszczędzić czas związany z powrotem na lunch do hotelu, proponujemy zorganizowanie pikniku na łonie natury. Wieczorem zapraszamy na muzyczną imprezę w stylu Yacht Club. Konferencje na Mazurach organizowane przez Sailing Event to coś więcej niż klasyczne spotkanie w sali.

Konferencja na Mazurach zorganizowana przez Sailing Event – co zyskasz?

Konferencje organizowane w miejscu, takim jak Mazury przyniosą Ci mnóstwo korzyści. Oto one:

  • umacnianie więzi biznesowych,
  • skojarzenie firmy z pozytywnym wizerunkiem jachtingu – eleganckiej i prestiżowej formy aktywności,
  • wytworzenie więzi emocjonalnych – radość ze wspólnego zwycięstwa,
  • budowanie tradycji – cykliczne regaty z trofeum przechodnim,
  • być może nowa pasja uczestników.

Imprezy firmowe organizowane przez naszą firmę to recepta na sukces. Niezależnie od branży, w jakiej działasz, możesz liczyć na to, że staniemy na wysokości zadania i przygotujemy dla Ciebie w pełni profesjonalny event. Nasze wydarzenia organizujemy w najlepszych hotelach konferencyjnych na Mazurach. Dostępne w nich sale są przygotowane na przyjęcie dużej liczby gości, a bliskość przepięknych jezior sprawia, że w ramach części integracyjnej, przygotujemy dla nich wyjątkowe wodne atrakcje.

Sprawdź również organizowane przez nas rejsy dla firm, pikniki, szkolenia czy regaty firmowe. Zbuduj pozytywne relacje z kontrahentami lub współpracownikami z Sailing Event. Zapraszamy do kontaktu!

Konferencja pod żaglami to wiele korzyści:

 

Umacnianie więzi biznesowych

Skojarzenie firmy z pozytywnym wizerunkiem jachtingu- eleganckiej i prestiżowej formy aktywności

Wytworzenie więzi emocjonalne – radość ze wspólnego zwycięstwa

Budowanie tradycji – cykliczne regaty z trofeum przechodnim

Być może nowa pasja uczestników