Szkolenia | Akademie | Regaty | Klub

Jedyna w Polsce flota N’FUN 30!

Poznaj ten wyjątkowy jacht.

Doświadczeni Trenerzy

Utytułowani zawodnicy | Mistrzowie Polski i Europy | Instruktorzy PZŻ

Jezioro Jeziorak

Zapraszamy nad najdłuższe jezioro w Polsce

Przyjedź Pendolino

Jeśli cenisz sobie komfort i bezpieczeństwo przyjedź do Iławy pociągiem

Jesteśmy klubem, który szkoli na każdym poziomie zaawansowania żeglarskiego w oparciu o nowoczesną flotę jachtów, doświadczonych trenerów oraz najdłuższe jezioro w Polsce. U nas możesz przejść ścieżkę rozwoju od szkolenia na patent Żeglarza Jachtowego i Kursu Doszkalającego, poprzez Akademię Regatową o 3 poziomach, aż do udziału w regatach cyklu Polska Liga Sterników!
Czym się zajmujemy?

Szkolenie na Patent Żeglarz Jachtowy

Zapraszamy osoby dorosłe na wędrowne szkolenia zakończone egzaminem na patent Żeglarza Jachtowego. Tygodniowy rejs po pięknym Jezioraku na jachcie N’FUN 30, połączony z nauką żeglowania to świetny pomysł na aktywny urlop – połączenie przyjemnego z pożytecznym!

Akademia Regatowa

Mistrzowie Polski i Europy w żeglarstwie, v-ce Mistrzowie Polskiej Ligi Żeglarskiej zapraszają na Akademię Regatową na N’FUN 30, czyli 4- ro dniowe intensywne szkolenie na 3 poziomach zaawansowania. Akademia jest dobrym wstępem do startu w naszym cyklu regat Polska Liga Sterników!

Regaty Polska Liga Sterników

Zapraszamy na cykl regat na naszej flocie jachtów N’FUN 30! Innowacyjna formuła regat na skalę kraju i świata skierowana do amatorów oraz średniozaawansowanych żeglarzy polegająca na tym, że aby wystartować nie musisz mieć swojego jachtu ani załogi. Rezerwuj pojedyncze miejsce, wyrób Licencję Regatową, korzystaj z wiedzy trenera na jachcie i szlifuj swoje umiejętności żeglarskie. 

Organizacja Eventów Firmowych 

Od 2012 roku organizujemy żeglarskie eventy dla firm jako Sailing Event. Chcesz zrobić wrażenie na klientach? Zaproś klientów na flotę N’FUN 30, odkryj Jeziorak, a nam pozwól, że o wszystko zadbamy. 

Sponsorzy i Partnerzy 

[dnxte_logo_carousel_parent dnxt_carousel_spacebetween=”89″ _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][dnxte_logo_carousel_child logo_carousel_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/12/338029141_1206883306636069_321084538854258366_n.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” link_option_url=”https://domvolvo.volvocars-partner.pl/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAyeWrBhDDARIsAGP1mWTJxf_aupIR5rwANF8VU6YclRNRlJL9rZKJmFNjDEza8boAbHivyKkaAr_1EALw_wcB” link_option_url_new_window=”on” global_colors_info=”{}”][/dnxte_logo_carousel_child][dnxte_logo_carousel_child logo_carousel_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/12/IMG-20230404-WA0001-1.png” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_logo_carousel_child][dnxte_logo_carousel_child logo_carousel_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/12/nfunlogo.png” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_logo_carousel_child][dnxte_logo_carousel_child logo_carousel_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/12/Harken_at-the-front_CMYK.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_logo_carousel_child][/dnxte_logo_carousel_parent]
[dnxte_thumbs_gallery_parent dnext_thumbs_gallery_autoplay_delay=”3000″ dnext_thumbs_gallery_loop=”on” dnext_thumbs_gallery_bottom_autoplay_show_hide=”off” dnext_thumbs_gallery_arrows=”on” dnext_thumbs_gallery_arrow_color=”#30336b” dnext_thumbs_gallery_dots_color=”#130f40″ dnext_thumbs_gallery_dots_active_color=”#30336b” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” custom_css_image=”border-radius: 4px;||border: 1px solid #e2e8f0″ global_colors_info=”{}”][dnxte_thumbs_gallery_child thumbs_gallery_top_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/12/IMG_9801.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_thumbs_gallery_child][dnxte_thumbs_gallery_child thumbs_gallery_top_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8433.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_thumbs_gallery_child][dnxte_thumbs_gallery_child thumbs_gallery_top_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2021/04/gra-wodna1.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_thumbs_gallery_child][dnxte_thumbs_gallery_child thumbs_gallery_top_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2023/12/07D_1619.jpg” _builder_version=”4.19.4″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_thumbs_gallery_child][dnxte_thumbs_gallery_child thumbs_gallery_top_image=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/pendolino.jpg” _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/dnxte_thumbs_gallery_child][/dnxte_thumbs_gallery_parent]
Co nas wyróżnia?
Nowoczesna flota jachtów N'FUN 30

Dysponujemy nowoczesnymi jachtami N’Fun 30, które są niezwykle wszechstronne. N’Fun 30 to jacht do zadań specjalnych, idealnie nadający się do szkoleń i regat. To piękny polski daysailer dla wymagających, który w ostatnich latach był ozdobą wielu wystaw nautycznych organizowanych w całej Europie. Smukły regatowy kadłub. Pionowa dziobnica z wysuwanym bomem genakera. Płaski pokład bez żadnych wystających elementów, przechodzący ku rufie w kierunku szerokich półpokładów. Szybrowy miecz z bulbą ważącą 550 kg. Do tego duży kokpit, osprzęt firmy Harken oraz nowoczesny takielunek.

Kadra trenerska

Nasz kadra to zawsze starannie wyselekcjonowane osoby, które posiadają odpowiednie doświadczenie oraz zdolności interpersonalne.

W przypadku Akademii i Regat to Trenerzy – utytułowani zawodnicy z różnych klas żeglarskich i olimpijskich – mistrzowie Polski, Europy i  Świata. Ponadto muszą Oni zaliczyć naszą wewnętrzną Akademię Trenerów, dzięki czemu mamy ujednolicony program nauczania, a Wy gwarancję efektywnej nauki. 

 W przypadku szkoleń na patent i kursów doszkalających dobieramy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów Polskiego Związku Żeglarskiego.

Jezioro Jeziorak

Jeziorak to najdłuższe jezioro w Polsce – 27, 5 km. Jest to akwen idealny do szkoleń. Początkujący żeglarze docenią jego południową część – wąską i bezpieczną. Bardziej doświadczeni  – część północną z szerokim rozlewiskiem i licznymi wyspami. Wszystkich urzekną zalesione brzegi, zaciszne zatoczki i rybackie wioski. Mimo zachowania swojego “dzikiego” charakteru, Jeziorak może się pochwalić nowoczesną infrastrukturą portową – znajdują się tu 3 ekomariny, Port Iława oraz wiele kameralnych prywatnych marin.

Społeczność

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś się rozwijać nie tylko żeglarsko, ale i towarzysko? Szukasz nowej pasji i ludzi, z którymi mógłbyś ją dzielić. Bez względu na Twoje doświadczenie żeglarskie, możesz dołączyć do naszej społeczności. Zapisz w kalendarzu 9.08 – jazzową imprezę White Party w Port110, 6-8.09 – Błękitna Wstęga Jezioraka (ponad 80 jachtów na starcie), 27-29.09 – Regaty JYC na zakończenie sezonu

Przyjedź Pendolino

Cenisz sobie wygodę i bezpieczeństwo? Przyjedź do Iławy pociągiem!.

Warszawa- Iława- 1,5h

Gdańsk- Iława- 1h

Kraków- Iława- 4,5h

Poznań- Iława- 3h

W Iławie zatrzymuje się każdy rodzaj pociągu!

Twój nowy klub na wyciągnięcie ręki

Bliżej niż myślisz!

Aktualności

Piotr Kornacki zwycięża Polską Ligę Sterników 2023!

Sezon Polskiej Ligi Sterników oficjalnie dobiegł końca Finał został rozegrany na wodach Jezioraka w Letnisko Chmielówka pod czujnym okiem doświadczonych trenerówPoznaliśmy najlepszych sterników całego cyklu, a także wschodzące gwiazdy żeglarstwa regatowego Pomimo...

3 N’FUNki wśród 87 jachtów na Błękitnej Wstędze Jezioraka!

87 jachtów podczas 51 Błękitnej Wstęgi Jezioraka, a w śród nich 3 jachty N’Fun 30 Najlepiej pożeglowała załoga na jachcie Dom Volvo pod dowództwem Karol Górski złożona z absolwentów akademi regatowych i regat zajmując 7 miejsce 13 miejsce drugi klubowy jacht pod...

Roman Ponczkowski zwycięża 4 edycję Polskiej Ligi Sterników!

Roman Ponczkowski zwycięża 4 edycję Polskiej Ligi Sternikówwyprzedzając Tomasza Nastajaoraz Sylwestra Majewskiego Przy słabym wietrze do 2 B komisji udało się przeprowadzić aż 12 wyścigówSternik Roman wygrał aż 3 wyścigi i jego żegluga cechowała się dużym opanowaniem...

Opinie
[dnxte_testimonial_parent dnxt_testimonial_loop=”on” dnxt_testimonial_breakpoint_desktop=”4″ dnxt_testimonial_icon_opacity=”0.2″ dnxt_testimonial_icon_vertical=”6″ _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” position_text_align=”left” border_radii_image_border=”on|4px|4px|4px|4px” border_width_all_image_border=”2px” border_color_all_image_border=”#f3f4f6″ global_colors_info=”{}”][dnxte_testimonial_child dnxte_testimonial_name=”Przemek” dnxte_testimonial_position=”uczestnik regat” company_name=”Jeziorak Grand Prix” company_link=”link do strony” dnxte_testimonial_description=”

Dużo intensywnej pracy i dużo wiedzy właśnie po to, aby dzisiaj ten trening sprawdzić w prawdziwej walce. My jesteśmy super zadowoleni z wydarzenia. Dużo się nauczyliśmy.

” dnxte_testimonial_logo=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/Zrzut-ekranu-2022-02-22-o-12.23.44-1024×834.png” dnxte_testimonial_rating_position=”none” dnxte_testimonial_description_padding=”||20px||false|false” _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” header_font=”|800|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ header_font_size=”16px” position_font=”||||||||” position_text_color=”#2c2c54″ position_font_size=”15px” company_name_font=”|600|||||||” company_name_text_color=”#2c2c54″ company_name_font_size=”15px” description_text_align=”left” description_text_color=”#2c2c54″ description_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_testimonial_child][dnxte_testimonial_child dnxte_testimonial_name=”Ewa” dnxte_testimonial_position=”Uczestnik regat” company_name=”Jeziorak Grand Prix” company_link=”link do strony” dnxte_testimonial_description=”

Bardzo się cieszymy. Byliśmy bardzo waleczni i ostro walczyliśmy- też dzięki naszemu trenerowi z Jeziorak Yacht Club i bardzo dziękujemy, bo dużo wiedzy nam przekazał. Jacht jest idealny, naprawdę, jacht jest super.

” dnxte_testimonial_logo=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/Zrzut-ekranu-2022-02-22-o-12.29.14-1024×851.png” dnxte_testimonial_rating_position=”none” dnxte_testimonial_description_padding=”||20px||false|false” _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” header_font=”|800|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ header_font_size=”16px” position_font=”||||||||” position_text_color=”#2c2c54″ position_font_size=”15px” company_name_font=”|600|||||||” company_name_text_color=”#2c2c54″ company_name_font_size=”15px” description_text_align=”left” description_text_color=”#2c2c54″ description_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_testimonial_child][dnxte_testimonial_child dnxte_testimonial_name=”Igor ” dnxte_testimonial_position=”uczestnik ” company_name=”Akademii Regatowej” company_link=”link do strony” dnxte_testimonial_description=”

Niesamowita przygoda, trening pod okiem mistrza. Dla mnie najważniejsze było żeglowanie z genakerem. Do tej pory była to dla mnie czarna magia, a w tej chwili wiem, że mogę wypłynąć samodzielnie z tym żaglem i go używać. Dlatego polecam dla ludzi, którzy chcą w żeglarstwie doświadczyć czegoś więcej niż tylko turystyki.

” dnxte_testimonial_logo=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/Zrzut-ekranu-2022-02-22-o-12.38.07.png” dnxte_testimonial_rating_position=”none” dnxte_testimonial_description_padding=”||20px||false|false” _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” header_font=”|800|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ header_font_size=”16px” position_font=”||||||||” position_text_color=”#2c2c54″ position_font_size=”15px” company_name_font=”|600|||||||” company_name_text_color=”#2c2c54″ company_name_font_size=”15px” description_text_align=”left” description_text_color=”#2c2c54″ description_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_testimonial_child][dnxte_testimonial_child dnxte_testimonial_name=”Marek” dnxte_testimonial_position=”uczestnik” company_name=”Akademii Regatowej” company_link=”link do strony” dnxte_testimonial_description=”

Bardzo intensywna akademia, poprzeplatana teorią. Pod względem symulacji regat najciekawsze szkolenie, które odbyłem. Tutaj były pokazane w praktyce wszystkie elementy, które składają się na start w regatach. Świetne wrażenia i doświadczenia.

” dnxte_testimonial_logo=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/Zrzut-ekranu-2022-02-22-o-12.40.23.png” dnxte_testimonial_rating_position=”none” dnxte_testimonial_description_padding=”||20px||false|false” _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” header_font=”|800|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ header_font_size=”16px” position_font=”||||||||” position_text_color=”#2c2c54″ position_font_size=”15px” company_name_font=”|600|||||||” company_name_text_color=”#2c2c54″ company_name_font_size=”15px” description_text_align=”left” description_text_color=”#2c2c54″ description_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_testimonial_child][dnxte_testimonial_child dnxte_testimonial_name=”Dorota” dnxte_testimonial_position=”uczestnik” company_name=”Szkolenia na Patent” company_link=”link do strony” dnxte_testimonial_description=”

Nasz kapitan był świetnym szkoleniowcem, więc czuliśmy się bardzo wyluzowani, a jednocześnie dobrze wyszkoleni.

” dnxte_testimonial_logo=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/Zrzut-ekranu-2022-02-22-o-13.15.58.png” dnxte_testimonial_rating_position=”none” dnxte_testimonial_description_padding=”||20px||false|false” _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” header_font=”|800|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ header_font_size=”16px” position_font=”||||||||” position_text_color=”#2c2c54″ position_font_size=”15px” company_name_font=”|600|||||||” company_name_text_color=”#2c2c54″ company_name_font_size=”15px” description_text_align=”left” description_text_color=”#2c2c54″ description_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_testimonial_child][dnxte_testimonial_child dnxte_testimonial_name=”Robert” dnxte_testimonial_position=”uczestnik” company_name=”Szkolenia na Patent” company_link=”link do strony” dnxte_testimonial_description=”

Atmosfera, klimat, fachowość, także jak ktoś jest niezdecydowany- polecam!

” dnxte_testimonial_logo=”https://jeziorakyachtclub.pl/wp-content/uploads/2022/02/Zrzut-ekranu-2022-02-22-o-13.19.53.png” dnxte_testimonial_rating_position=”none” dnxte_testimonial_description_padding=”||20px||false|false” _builder_version=”4.16″ _module_preset=”default” header_font=”|800|||||||” header_text_color=”#2c2c54″ header_font_size=”16px” position_font=”||||||||” position_text_color=”#2c2c54″ position_font_size=”15px” company_name_font=”|600|||||||” company_name_text_color=”#2c2c54″ company_name_font_size=”15px” description_text_align=”left” description_text_color=”#2c2c54″ description_font_size=”14px” global_colors_info=”{}”][/dnxte_testimonial_child][/dnxte_testimonial_parent]

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas

tel. 882 069 309 Akademie i Regaty
tel. 533 275 024 Administracja i Patenty