WINTER SAILORS & FRIENDS

LIVIGNO 28.03-4.04.2020

GWARANTUJEMY SŁOŃCE I DOBRĄ ZABAWĘ

FEEL THE ALPS!

ZABIERZ RODZINĘ I PRZYJACIÓŁ

LICENCJONOWANA POLSKA SZKOŁA NARCIARSKA!

 HOTEL ALPEN VILLAGE***

HOTEL ALPEN VILLAGE***

Livigno

Włochy 28.03-4.04.2020

Od 2990 zł/os

Karnet w cenie

Zapisz

OPIS OBIEKTU I ZAKWATEROWANIE

Hotel Alpen Village – Via Gerus 311, 23030 Livigno (SO) – Włochy

Odległość od: najbliższego wyciągu – 150 m, wyciągu Mottolino – 1,6 km, wyciągu Carosello 3000 – 2,3 km, skibus – obok hotelu, centrum – 2 km, sklepu – 500 m (w hotelu funkcjonuje również sklep mający w ofercie alkohol, baterie, chusteczki i inne – ceny nie różnią się od tych w centrum miasta).

Hotel składa się z kompleksu siedmiu budynków. Każdy z nich posiada trzy piętra, które są ze sobą połączone wewnętrznymi przejściami. Obiekt znajduje się tuż obok hotelu Intermonti oraz pętli skibusów. Przejście do wyciągu jest bardzo proste i szybkie (wystarczy obejść hotel od strony dużego parkingu). Przy dobrych warunkach śniegowych zjedziesz na nartach pod samo wejście.

We wszystkie wieczory w hotelu odbywają się animacje. Mini club działa codziennie w godz. 9:00 – 11:30 oraz od 16:00 do późnych godzin wieczornych.

Hotel dysponuje także zewnętrzną sauną oraz jacuzzi, średniej wielkości basenem (obowiązkowe czepki), strefą relaksacyjną, siłownią, piłkarzykami, stołem do tenisa stołowego oraz palarnią.

Tuż obok znajduje się narciarnia z półkami na buty.

Wyżywienie: posiłki serwowane w dużej, klimatycznej jadalni. Śniadanie podawane w formie bufetu, natomiast na obiadokolacji goście mają do wyboru bar sałatkowy oraz dania z karty. Dodatkowo można ją wzbogacić o wino z bogato wyposażonej piwniczki. Restauracja serwuje głównie dania włoskie i regionalne specjały, ale zdarzają się również przysmaki z całego świata. W hotelu znajduje się także bar z zapasem napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Czasami wieczorami grana jest muzyka na żywo, ale nie jest ona na tyle głośna, aby przeszkadzać mieszkańcom pokoi, nawet tych w najbliższym sąsiedztwie pomieszczenia.

Pokoje 2-osobowe – 2 łóżka pojedyncze (o długości 1,90 m)

Pokoje 3-osobowe – łóżko małżeńskie + pojedyncze (o długości 1,90 m),

Pokoje 4-osobowe – łóżko małżeńskie + łóżko piętrowe (o długości 1,90 m)

Pokoje: Family Room, Junior suite są dostępne na zapytanie

Wyposażenie pokoi – telewizja satelitarna, telefon, w niektórych pokojach sejf, szafa, małe biurko, łazienka (wanna/prysznic, toaleta, bidet, ręczniki, suszarka do włosów).

Informacje dodatkowe:
– zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu – 45zł/dzień (należy wcześniej zgłosić)

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

 • nocleg w hotelu (7 dni),
 • wyżywienie: śniadanie (bufet) i obiadokolacja (wybór z karty),
 • karnet narciarski 6 dni Livigno (kaucja zwrotna 5€)
 • ubezpieczenie AXA Kontynenty SKI – wariant standard
 • obligatoryjną opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10zł/os
 • korzystanie z basenu (wymagany czepek) i strefy wellness,
 • bezpłatne wifi,
 • animacje hotelowe,
 • opiekę rezydenta

Cena nie zawiera

 • transportu
 • szkolenia narciarskiego
 • napojów do obiadokolacji
 • dopłaty do pokoi panorama (z widokiem) 10€/osoba/dzień
ZALETY
 • karnet w cenie
 • ładny, przytulny hotel cały czas modernizowany,
 • basen i strefa wellness
 • 150m do najbliższego wyciągu, 50m do przystanku skibusa
 • bezpłatne wifi
 • zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu – 45zł/dzień (należy wcześniej zgłosić)
WADY
 • duży obiekt – 180 pokojów,
 • pokoje standardowe – bez balkonów
 • brak suszarek do butów w narciarni
 • obok hotelu trwają prace budowlane – może to generować dodatkowy hałas
SKI INFO
 • Ski info Livigno:
  Tras w Livigno jest ponad 115 km. Łatwe trasy stanowią 26%, średnie 61% a trudne 13%. To również raj dla narciarzy biegowych – na 40 km tras biegowych przypada 10 trudnych, 25 średnich i 5 łatwych. Dodatkowa pętla o długości 2 km jest codziennie oświetlona do północy.
  Strona Carosello wyciągi – 10 wyciągów (2 x gondolka 8-osobowa; 2 x gondolka 6-osobowa; 6 x krzesełko) oraz na niższych wysokościach 9 wyciągów orczykowych.
  Strona Mottolino wyciągi – 8 wyciągów ( 1x gondola; 2x orczyk; 5 x krzesełko)
SZKOLENIE
SZKOLENIA CAŁODNIOWE DLA DZIECI:
Przedszkole narciarskie bez lunchu – dla dzieci urodzonych w latach 2014-2016, czas trwania 4h (ok. 13-14 przerwa na obiad z rodzicami), cena 990zł, cena przy wyjeździe indywidualnym 1550zł
Przedszkole narciarskie z lunchem – dla dzieci urodzonych w latach 2014-2016, czas trwania 5h (lunch z instruktorem, wliczony w cenę kursu), cena 1290zł, cena przy wyjeździe indywidualnym 1850zł
Szkółka narciarska – dla dzieci urodzonych w latach 2006-2013, czas trwania 5h (lunch z instruktorem, wliczony w cenę kursu), cena 900zł, cena przy wyjeździe indywidualnym 1500zł
SZKOLENIA GRUPOWE DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY UR. PRZED 2006:
– 2h dziennie, 5 dni w tygodniu + 1 dzień zawody narciarskie. Cena od 500zł
SZKOLENIA INDYWIDUALNE NARCIARSKIE:
– cena od 140zł/godz.
DOJAZD WŁASNY
WARIANT 1 przez Niemcy: Warszawa – Wrocław – Zgorzelec (przejście graniczne Niemcy) – Dresden – Munchen (zjadz na drogę nr 95) – Garmisch Partenkirchen (kawałek wcześniej koniec autostardy) –  Lermoos (Austria) – Imst – kierunek na Landeck, w Rufenal wjazd do tunelu Landecker Tunnel (przejazd z winietą bezpłatny) – Prutz – Pfunds – Martina (przejście graniczne Szwajcaria – droga nr. 27) – Ramosch – Scuol – Zernez (zjazd na drogę nr. 28) – tunel “Munt la Schera” – Livigno
WARIANT 2 przez Czechy: Warszawa (S8/8) – Piotrków Trybunalski (wjazd na drogę nr. 1) – Częstochowa – Siewierz – Pyrzowice (wjazd na A1) – Ostrava (Czechy) – Olomouc – Brno – Znojmo (przejście graniczne Austria) – Stockerau – Kerms – St.Polten – Linz – Salzburg – Innsbruck – Landeck – Pfunds – Martina (przejście graniczne ze Szwajcarią) – Zernez – Livigno. Z Innsbrucka kierunek Bregenz (Szwajcaria). Dalej autostradą A12 do na wysokości Landeck zjazd z autostrady na St. Moritz, dalej Pfunds następnie zjazd na drogę nr 315 do miejscowości Martina (Szwajcaria), dalej drogą nr 27 przez Zernez, tu należy odbić w lewo drogą 28 w kierunku na tunel Munt la Schera przez który wjeżdżamy do Włoch)
UWAGA! 
W tunelu Munta La Schera obowiązuje ruch jednokierunkowy – wahadłowy (przepuszczane są na przemian samochody wjeżdżające do i wyjeżdżające z Livigno). Tunel jest otwarty zgodnie z rozkładem:
18:00 – 06:00 – ruch wahadłowy
06:00 – 09:00 – tylko wyjazd z Livigno
11:00 – 18:00 – tylko wjazd do Livigno

10:00 – 11:00 – przerwa techniczna

Cena: 45€/w dwie strony (przy zakupie w kasie) // 36€/w dwie strony (e-Ticket)

Przy zakupie w kasie, opłatę za przejazd można uiścić gotówką lub kartą płatniczą. Waluta: EURO lub FRANKI SZWAJCARSKIE.

Obowiązkowo należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości (Paszport lub Dowód Osobisty).
Wszystkie pojazdy muszą być wyposażone w łańcuchy śniegowe (od października do kwietnia).

PROŚBA O OFERTĘ DLA ALPEN VILLAGE

2 + 15 =

+48 882 069 309

kontakt@sailingevent.pl

START YOUR ADVENTURE NOW!

FEEL THE ALPS