REJSY DLA FIRM

 

Pozytywne emocje napędzane wiatrem

Nasze rejsy dla firm to spokojne wycieczki grupy jachtów wzdłuż porośniętych lasami brzegów jeziora. Kontakt z przyrodą działa odprężająco i często sprzyja inspirującym rozmowom o firmie. Rejs firmowy jest świetną okazją do nauki podstaw żeglowania. Być może w przypadku niektórych uczestników zapoczątkuje on nawet nową pasję.

Rejsy dla firm – wybierz rodzaj eventu

W zależności od celu i preferencji uczestników wydarzenia możesz wybrać stacjonarny lub wędrowny rejs firmowy.

 

 

Zapisz

Stacjonarne rejsy dla firm

Rejsy dla firm po Jezioraku w wersji stacjonarnej trwają zazwyczaj kilka godzin. Każdy uczestnik ma zagwarantowany nocleg w hotelu. W trakcie rejsu dobrze jest zaplanować przerwę na posiłek. Nasze propozycje to:

  1. Aperitif pod Żaglami – deska włoskich przysmaków i schłodzone Prosecco serwowane na pokładzie jachtu.
  2. Sandacz z Jezioraka w stylowym, kameralnym pensjonacie nad brzegiem jeziora.
  3. Piknik nad jeziorem z koszykiem lokalnych przysmaków.
  4. Świeża rybka ze smażalni w rybackiej wiosce.
  5. Ognisko na leśnej polanie ze strefą relaksu.

Taki rodzaj rejsu firmowego jest idealny dla osób, które chcą za dnia zrelaksować się na jachcie i skosztować lokalnych specjałów, ale preferują nocleg w warunkach hotelowych.

Zapisz

Wędrowne rejsy firmowe – jedno- lub dwudniowe, z noclegiem na pokładzie jachtu

Nasza ulubiona wersja tego eventu to rejsy „Z Kociołkiem”. Odkryj magię jezior, naucz się żeglować, przeżyj noc przy ognisku pod gwieździstym niebem przy akompaniamencie szantowej gitary. 

Atuty oferty:

  • 1 nocleg na jachtach/pod namiotami,
  • kolejny nocleg w hotelu,
  • wspólne przyrządzanie posiłku – tzw. kociołka, czyli wspaniała zabawa integrująca zespół,
  • wspólne śpiewanie szant oraz integracyjne zabawy przy ognisku.

Wszystko z najlepszych lokalnych składników w eleganckiej oprawie. Ponadto to goście decydują, czy wolą spać na jachcie, czy pod namiotami. Zorganizujemy dla Ciebie każdy rodzaj noclegu.

Zaufaj nam i zorganizuj z nami rejs firmowy z najwyższej półki

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zamów rejs dla swojej firmy po Jezioraku w dowolnej wersji. Zorganizujemy dla Ciebie niesamowite wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięci uczestników. Zarówno stacjonarne, jak i wędrowne rejsy firmowe są bardzo relaksujące i sprzyjają integracji współpracowników. Organizacja eventów dla firm to nasza specjalność. Skorzystaj z okazji i baw się pod okiem profesjonalistów, którzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo i dobry humor.

Sprawdź też, jakie inne imprezy firmowe możemy dla Ciebie zorganizować. Polecamy m.in. profesjonalne konferencje na Mazurach, szkolenia, pikniki czy regaty firmowe. Zapraszamy do kontaktu!

Zapisz

Zaufaj naszemu doświadczeniu i zamów rejs dla swojej firmy!