REGATY ŻEGLARSKIE DLA FIRM

ADRENALINA POD ŻAGLAMI

Regaty to pełne emocji i zdrowej rywalizacji wyścigi żeglujących blisko siebie jachtów. Regaty firmowe pozwolą poczuć podekscytowanie pracownikom Twojego przedsiębiorstwa. Jest to wyjątkowy pomysł na oryginalną integrację w aktywnym wydaniu. Sprawdź szczegóły i zorganizuj z nami takie wydarzenie!

Regaty firmowe – ciekawy sposób integracji

Regaty integracyjne dla firm to naprawdę wyjątkowy wyjątkowy event tworzony z myślą o zacieśnieniu relacji współpracowników. Wymagają one zaangażowania od wszystkich członków załogi, co wzmacnia ich więzi i uczy zasad współpracy. Co istotne, nasz system szkolenia teoretycznego i praktycznego przed regatami pozwala każdemu być aktywnym członkiem załogi – bez względu na umiejętności. Nawet osoba, która do tej pory nie miała styczności ze sportami wodnymi, może z powodzeniem sterować jachtem i zwyciężyć w prawdziwym wyścigu żeglarskim.

Sailing Event zajmie się Twoim wydarzeniem w kompleksowy i profesjonalny sposób. Każdy uczestnik regat firmowych będzie odpowiednio przygotowany do zawodów.

Regaty integracyjne dla firm – na czym to polega?

W naszej ofercie znajdziesz firmowe regaty flotowe lub etapowe. Z powodzeniem zrealizujemy je jako podwykonawcy lub zajmiemy się kompleksową obsługę całego eventu (hotel, wyżywienie, impreza tematyczna). 

Zapisz

Organizacja regat dla firm podzielona jest na trzy części:

Część pierwsza (teoretyczna) – Akademia Żeglarstwa

Multimedialne teoretyczne szkolenie żeglarskie dla firm z wykorzystaniem modelu jachtu i turbiny wiatrowej pozwoli Ci zrozumieć idee żeglarstwa, a dokładniej zasadę oddziaływania wiatru na żagle. Każdy uczestnik dowie się, jak wygląda podział funkcji na jachcie, kto za nie odpowiada oraz jak trymować żagle do wiatru. Wytłumaczymy również, na czym polegają wyścigi żeglarskie i jak skonstruowana jest trasa firmowych regat.

Część druga (praktyczna) – szkolenie regatowe

Dzięki praktycznemu szkoleniu na jachcie uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę żeglarską, a także umiejętności współpracy w załodze. Nauczą się sterować jachtem, a sternik zadba o rotację funkcji na pokładzie. Dzięki temu każdy będzie miał szansę poczuć ster, aby w następnym etapie wygrać prawdziwy wyścig żeglarski.

Przy asyście naszego sternika nawet laik poprowadzi jacht do startu!

Zapisz

Część  trzecia (praktyczna) – regaty firmowe

Ponad 30-letnie doświadczenie związane z regatami pozwala nam organizować pełne emocji i adrenaliny wyścigi żeglarskie. Trasy regatowe ustawiamy tak, aby jachty żeglowały blisko siebie, co sprzyja pozytywnej rywalizacji na wodzie. Zawsze organizujemy tyle wyścigów, ile osób liczy dana załoga, po to, aby każdy miał okazję sterować i wygrać prawdziwy wyścig żeglarski.

Zgranie Twojego zespołu jeszcze nigdy nie było tak ważne! Regaty firmowe uczą współpracy na najwyższym poziomie.

Regaty organizowane przez Sailing Event, czyli sposób na zacieśnienie współpracy z klientami

Zaproś kluczowych kontrahentów do świata jachtingu i daj im możliwość spróbowania wyjątkowej formy aktywności na świeżym powietrzu. Regaty dla klientów firmy to oryginalna forma wzmacniania relacji biznesowych. Twój klient może sterować jachtem i wygrać prawdziwy wyścig żeglarski! Taka atrakcja będzie świetną rozgrzewką przed dalszymi negocjacjami.

Oto najważniejsze korzyści wynikające z organizacji regat integracyjnych dla firmy i jej klientów:

 • umacnianie więzi biznesowych,
 • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy,
 • podnoszenie prestiżu firmy,
 • skojarzenie firmy z pozytywnym wizerunkiem jachtingu (elegancka, wysublimowana forma aktywności),
 • wytworzenie więzi emocjonalnej (radość ze wspólnego zwycięstwa),
 • (być może) nowa pasja uczestników,
 • budowanie tradycji – cykliczne regaty z trofeum przechodnim.

  Zapisz

  Zorganizuj regaty integracyjne z Sailing Event!

  Organizacja eventów dla firm to nasza specjalność. Zabierz najlepszych współpracowników lub kontrahentów na cały dzień pod żaglami. Spotkanie rozpoczniemy od Akademii Żeglarstwa, gdzie zdobędziecie podstawową wiedzę. Następnie udamy się na jachty, aby wypłynąć na jezioro. Tam będą czekać na Was emocjonujące regaty integracyjne dla firm oraz wyjątkowa przygoda podczas Gry Wodnej.

  W przerwie regat proponujemy piknik na świeżym powietrzu w strefie relaksu. Wieczorem zapraszamy na muzyczną imprezę w stylu Yacht Club zgodnego z wizerunkiem firmy. Wszystko z elegancką oprawą w żeglarskim stylu dopasowaną do potrzeb Twojej działalności. Sprawdź też pozostałe imprezy firmowe, które możemy dla Ciebie zorganizować. Polecamy m.in. relaksujące rejsy dla firm oraz profesjonalne konferencje na Mazurach w naszym ośrodku.

  Zapisz

  Zaufaj naszemu doświadczeniu i zamów Regaty dla swojej firmy.