Regeneracja sił w strefie relaksu

Pikniki dla firm, czyli ciekawe urozmaicenie integracji na wodzie

Poza różnymi rodzajami niezwykłej integracji na wodzie mamy dla Was również sporo dodatkowych propozycji, które jeszcze bardziej umilą Wam wspólnie spędzony czas. Jedną z nich są nasze autorskie pikniki dla firm, czyli terenowe poczęstunki pełne przepysznych regionalnych potraw. Aby zaoszczędzić czas związany z powrotem na lunch do hotelu, proponujemy zorganizowanie firmowego pikniku na łonie natury. Jest to świetne urozmaicenie imprezy integracyjnej, które łączy w sobie przyjemne z pożytecznym.

 

Piknik firmowy pełny wyjątkowych potraw

Co sprawia, że nasze pikniki firmowe są tak wyjątkowe? Współpracując z regionalnym producentem gęsiny wpisanym do przewodnika Gault & Millau, gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów i wyśmienity smak potraw. W menu znajdą się:

  • pożywne zupy na bazie gęsiny,
  • pierogi z gęsiną,
  • kiełbaska z ogniska,
  • świeże pieczywo z lokalnych piekarni,
  • rillettes z gęsi,
  • smalczyk z ogórkiem,
  • regionalny browar. 

Na naszym pikniku firmowym każdy znajdzie więc coś dla siebie, a jako że będzie on przerywnikiem podczas integracyjnych regat, każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł złapać odrobinę oddechu i zrelaksować się w uroczej okolicy. Na polanie otoczonej lasem przygotujemy dla Was specjalną strefę relaksu z kocami piknikowymi i leżakami. Z własnego doświadczenia wiemy, że najedzeni i wypoczęci uczestnicy wracają na trasę regat ze znakomitym nastawieniem i jeszcze większą chęcią do dobrej zabawy.

Jeśli więc chcecie uzupełnić swoją firmową wizytę w naszym ośrodku o wspólną ucztę pełną regionalnych potraw, to zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji pikniku dla Waszej firmy i zapewnimy na nim atrakcje pod postacią dań z gęsiny oraz komfortowej strefy relaksu, w której “naładujecie baterie” przed dalszym etapem wodnych zmagań.