IMPREZA TEMATYCZNA DLA FIRM

 W ŻEGLARSKIM STYLU

YACHT CLUB

 

Wieczorem zapraszamy Was do świata jachtingu na firmową imprezę tematyczną w żeglarskim stylu Yacht Club. Dekoracja tematyczna zgodna z wizerunkiem Waszej firmy przeniesie Waszych klientów w ekskluzywny wymiar żeglarstwa. Główną atrakcją jest wyczekiwana przez wszystkich ceremonia zakończenia regat, pełna muzyki i emocji.

Poza świetną zabawą Yacht Club otworzy przed Wami niezwykle ciekawy świat żeglarstwa.

Dopełnieniem atrakcji wieczornych będą integrujące żeglarskie zabawy, konkursy, quizy dla wszystkich załóg, gogle z żeglarską wirtualną rzeczywistością oraz projekcje krótkich filmów z najbardziej prestiżowych regat na świecie m.in. najszybszych jachtów, żeglujących 80 km/h!.

 

ŻEGLARSKIE ZABAWY

Miniregaty modeli

W trakcie wieczoru integracyjnego organizujemy nietypowe zawody. Miniregaty to zabawa polegająca na „przedmuchaniu” w jak najkrótszym czasie modeli jachtów znajdujących się na torach wodnych w tych samych załogach, które wspólnie żeglowały w ciągu dnia. Odpowiednia muzyka zagrzewająca zespoły oraz przezabawny konferansjer w połączeniu z towarzyską rywalizacją są gwarantem doskonałej zabawy.Jest to nasza autorska animacja wieczorna, która cieszy się bardzo dużą popularnością na naszych wszystkich eventach. Przeprowadzaliśmy ją wielokrotnie na naszych cyklicznych imprezach (np. Adwokackie Mistrzostwa Polski).