EVENTY DLA FIRM

Regaty, Rejsy, Gra wodna, Piknik, Yacht Club

Organizacja eventów dla firm to nasza specjalność. Mamy za sobą mnóstwo udanych imprez dla klientów z różnych branż. Zleć nam organizację imprezy integracyjnej, dzięki której pracownicy firmy wniosą swoje relacje na wyższy poziom.

Żeglarskie atrakcje dla firm – integracja w aktywnym wydaniu

Organizowane przez nas imprezy integracyjne dla firm to świetna okazja na dobrą zabawę i aktywne spędzenie czasu współpracujących ze sobą osób. Eventy dla firm są organizowane w sposób profesjonalny i zawsze staramy się dopasować program imprezy integracyjnej do potrzeb uczestników. Pomożemy dobrać formy aktywności na wodzie i na lądzie do konkretnej grupy, tak żeby wszyscy byli zadowoleni i świetnie się bawili.

Chcesz zintegrować, nagrodzić czy zainspirować ludzi kluczowych dla sukcesu Twojej firmy? Jakikolwiek cel ma firmowa impreza, dzień aktywności na wodzie z pewnością pozwoli Ci go zrealizować. Wyjazdy integracyjne dla firm na Mazury organizowane przez Sailing Event pomogły w zbudowaniu bliższych relacji pracowników wielu zakładów pracy. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zleć organizację swojej imprezy integracyjnej dla firmy właśnie nam. Nie pożałujesz!

Świat jachtingu – najlepsze eventy integracyjne dla firm

Nasze imprezy dla firm mogą przybrać różne formy. Do Twojej dyspozycji jest wiele rodzajów aktywności i to Ty decydujesz o tym, jak dokładnie będzie prezentować się program imprezy integracyjnej dla Twojej firmy.

Organizowane przez nas imprezy firmowe na Mazurach są bogate zarówno w atrakcje odbywające się na wodzie, jak i na lądzie. Zorganizujemy dla Ciebie m.in.:

  • regaty firmowe – wyzwania i emocje w rywalizacji na wodzie,
  • rejsy dla firm – dzień relaksu bardzo blisko natury,
  • grę wodną – integracyjną zabawę w żeglarskim stylu,
  • piknik firmowy, czyli lokalne przysmaki w strefie relaksu nad brzegiem jeziora,
  • Yacht Club, czyli tematyczną imprezę z oprawą w stylu jachting.

Jak widać, do Twojego wyboru jest wiele ciekawych form aktywności. Zawsze znajdziemy dla Ciebie odpowiedni pomysł na firmową imprezę integracyjną i dopasujemy atrakcje do potrzeb oraz chęci uczestników. Organizacja imprez firmowych to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz i wspólnie przygotujmy dla Twojej firmy coś wyjątkowego!

Dlaczego warto postawić na imprezę firmową z Sailing Event?

Sailing Event zajmuje się profesjonalną organizacją wyjazdów integracyjnych dla firm różnego rodzaju. Chętnie zajmiemy się zarówno eventem integracyjnym dla większej firmy, jak i imprezą dla węższego grona uczestników. Nasza siedziba mieszcząca się w położonej nad Jeziorakiem Iławie to idealne miejsce na integrację firmową. Zarówno samo jezioro, jak i pobliskie tereny dają nam mnóstwo możliwości, dzięki którym przygotujemy atrakcyjną ofertę dla każdego klienta. Imprezy firmowe na Mazurach w naszym wykonaniu są pełne przygód i zdecydowana większość gości chce do nas wrócić. Po takim evencie wspólna praca staje się jeszcze prostsza.

Gwarantujemy fachową opiekę nad wszystkimi uczestnikami firmowego eventu integracyjnego. W naszej firmie pracują doświadczeni żeglarze, którzy z powodzeniem rywalizują na profesjonalnej scenie jachtingowej. Zadbają oni o bezpieczeństwo i komfort wszystkich osób znajdujących się na łodzi. Zleć nam organizację imprezy firmowej i spędź wyjątkowy czas w gronie współpracowników pod okiem specjalistów. Jeśli impreza integracyjna dla firmy na Mazurach, to tylko z nami! Zapraszamy do współpracy i kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Wyjątkowy piknik firmowy z regionalnymi przysmakami i w akompaniamencie relaksującej muzyki jest na wyciągnięcie ręki.

Organizujemy również eventy biznesowe. Chcesz zaimponować swoim klientom lub kontrahentom i zaprosić ich na spotkanie “pod żaglami”. Sprawdź nasze konferencje na Mazurach.