WINTER SAILORS & FRIENDS

LIVIGNO 28.03-4.04.2020

GWARANTUJEMY SŁOŃCE I DOBRĄ ZABAWĘ

FEEL THE ALPS!

ZABIERZ RODZINĘ I PRZYJACIÓŁ

LICENCJONOWANA POLSKA SZKOŁA NARCIARSKA!

APARTAMENTY GIORGIA

APARTAMENTY GIORGIA

Livigno

Włochy 28.03-4.04.2020

Od 1890 zł/os

Karnet w cenie

Zapisz

OPIS OBIEKTU I ZAKWATEROWANIE

Apartamenty Giorgia – Via Molin 198, Livigno

Odległość od: wyciągu Cassana (mający połączenie z Tagliede i Costaccia) – 500m, centrum – ok.500m, przystanku skibusa – tuż obok obiektu (linia niebieska i zielona – kursuje co 20min w godz. 7:30 – 21:00)

Kategoria: top class

Obiekt najwyższej jakości położony w ciechej okolicy jeziora w Livigno, stosunkowo blisko do głównego deptaka (wystarczy 10 minutowy spacer). W bliskim sąsiedztwie obiektu znajduje się pizzeria (Locanda) i mały sklep spożywczy. Obiekt utrzymany w nowoczesnym stylu, jednak z elementami górskimi (piękne wykończenia w jasnym drewnie).

Do dyspozycji gości: bezpłatne wifi, ogrzewana narciarnia oraz 1 miejsce w garażu/na apartament (płata obligatoryjna; nie wliczone w cenę/wjazd windą z garażu na piętra z apartamentami).

BILO 4 – apartament z sypialnią dwuosobową (łóżko małżeńskie lub dwa łóżka pojedyncze), salon z aneksem kuchennym (zmywarka, lodówka, kuchenka elektryczna, mikrofalówka, naczynia, sztućce). W salonie rozkładana sofa dwuosobowa. Każdy apartament posiada TV sat oraz łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów. Balkon.

TRILO 6 – apartament z dwoma sypialniami – jedna z łóżkiem małżeńskim rodzielnym oraz prywatną łazienką, druga z 2 łóżkami pojedynczymi lub na życzenie z łóżkiem małżeńskim, salon z aneksem kuchennym (zmywarka, kuchenka elektryczna, mikrofalówka) oraz rozkładaną sofą dwuosobową. Każdy posiada TV sat oraz łazienkę z prysznicem oraz suszarką do włosów. Balkon.

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie w apartamencie 7 dni
 • Karnet narciarski Livigno 6 dni (kaucja zwrotna 5€)
 • Ubezpieczenie AXA Kontynenty SKI – wariant standard
 • Obligatoryjną opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10zł/os
 • Zawody narciarskie z nagrodami
 • Opiekę rezydenta

Cena nie zawiera

 • Wyżywienia
 • Transportu
 • Szkolenia narciarskiego
 • opłaty za miejsce w garażu dla osób przyjeżdżających autem – 220zł/7 dni/auto (obligatoryjna – doliczane przy zawieraniu umowy),
 • kaucji zwrotnej za apartament 100€. Kaucja zwracana jest po sprawdzeniu apartamentu. W przypadku braku możliwości sprawdzenia apartamentu kaucja zwracana jest w Polsce. Kaucja jest pobierana na miejscu u rezydenta. Sposób płatności: gotówka.
ZALETY
 • karnet w cenie
 • nowoczesny obiekt
 • bardzo ładne apartamenty
 • bezpłatne wifi
 • ogrzewana narciarnia
 • 500m do wyciągu, 500m do centrum
 • blisko jeziora w Livigno
WADY
SKI INFO
 • Ski info Livigno:
  Tras w Livigno jest ponad 115 km. Łatwe trasy stanowią 26%, średnie 61% a trudne 13%. To również raj dla narciarzy biegowych – na 40 km tras biegowych przypada 10 trudnych, 25 średnich i 5 łatwych. Dodatkowa pętla o długości 2 km jest codziennie oświetlona do północy.
  Strona Carosello wyciągi – 10 wyciągów (2 x gondolka 8-osobowa; 2 x gondolka 6-osobowa; 6 x krzesełko) oraz na niższych wysokościach 9 wyciągów orczykowych.
  Strona Mottolino wyciągi – 8 wyciągów ( 1x gondola; 2x orczyk; 5 x krzesełko)
SZKOLENIE
SZKOLENIA CAŁODNIOWE DLA DZIECI:
Przedszkole narciarskie bez lunchu – dla dzieci urodzonych w latach 2014-2016, czas trwania 4h (ok. 13-14 przerwa na obiad z rodzicami), cena 990zł, cena przy wyjeździe indywidualnym 1550zł
Przedszkole narciarskie z lunchem – dla dzieci urodzonych w latach 2014-2016, czas trwania 5h (lunch z instruktorem, wliczony w cenę kursu), cena 1290zł, cena przy wyjeździe indywidualnym 1850zł
Szkółka narciarska – dla dzieci urodzonych w latach 2006-2013, czas trwania 5h (lunch z instruktorem, wliczony w cenę kursu), cena 900zł, cena przy wyjeździe indywidualnym 1500zł
SZKOLENIA GRUPOWE DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY UR. PRZED 2006:
– 2h dziennie, 5 dni w tygodniu + 1 dzień zawody narciarskie. Cena od 500zł
SZKOLENIA INDYWIDUALNE NARCIARSKIE:
– cena od 140zł/godz.
DOJAZD WŁASNY
WARIANT 1 przez Niemcy: Warszawa – Wrocław – Zgorzelec (przejście graniczne Niemcy) – Dresden – Munchen (zjadz na drogę nr 95) – Garmisch Partenkirchen (kawałek wcześniej koniec autostardy) –  Lermoos (Austria) – Imst – kierunek na Landeck, w Rufenal wjazd do tunelu Landecker Tunnel (przejazd z winietą bezpłatny) – Prutz – Pfunds – Martina (przejście graniczne Szwajcaria – droga nr. 27) – Ramosch – Scuol – Zernez (zjazd na drogę nr. 28) – tunel “Munt la Schera” – Livigno
WARIANT 2 przez Czechy: Warszawa (S8/8) – Piotrków Trybunalski (wjazd na drogę nr. 1) – Częstochowa – Siewierz – Pyrzowice (wjazd na A1) – Ostrava (Czechy) – Olomouc – Brno – Znojmo (przejście graniczne Austria) – Stockerau – Kerms – St.Polten – Linz – Salzburg – Innsbruck – Landeck – Pfunds – Martina (przejście graniczne ze Szwajcarią) – Zernez – Livigno. Z Innsbrucka kierunek Bregenz (Szwajcaria). Dalej autostradą A12 do na wysokości Landeck zjazd z autostrady na St. Moritz, dalej Pfunds następnie zjazd na drogę nr 315 do miejscowości Martina (Szwajcaria), dalej drogą nr 27 przez Zernez, tu należy odbić w lewo drogą 28 w kierunku na tunel Munt la Schera przez który wjeżdżamy do Włoch)
UWAGA! 
W tunelu Munta La Schera obowiązuje ruch jednokierunkowy – wahadłowy (przepuszczane są na przemian samochody wjeżdżające do i wyjeżdżające z Livigno). Tunel jest otwarty zgodnie z rozkładem:
18:00 – 06:00 – ruch wahadłowy
06:00 – 09:00 – tylko wyjazd z Livigno
11:00 – 18:00 – tylko wjazd do Livigno

10:00 – 11:00 – przerwa techniczna

Cena: 45€/w dwie strony (przy zakupie w kasie) // 36€/w dwie strony (e-Ticket)

Przy zakupie w kasie, opłatę za przejazd można uiścić gotówką lub kartą płatniczą. Waluta: EURO lub FRANKI SZWAJCARSKIE.

Obowiązkowo należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości (Paszport lub Dowód Osobisty).
Wszystkie pojazdy muszą być wyposażone w łańcuchy śniegowe (od października do kwietnia).

PROŚBA O OFERTĘ DLA APARTAMENTU GIORGIA

2 + 6 =

+48 882 069 309

kontakt@sailingevent.pl

START YOUR ADVENTURE NOW!

FEEL THE ALPS