WINTER SAILORS & FRIENDS

LIVIGNO 28.03-4.04.2020

GWARANTUJEMY SŁOŃCE I DOBRĄ ZABAWĘ

FEEL THE ALPS!

ZABIERZ RODZINĘ I PRZYJACIÓŁ

LICENCJONOWANA POLSKA SZKOŁA NARCIARSKA!

APARTAMENTY BAITA MOLIN

APARTAMENTY

BAITA MOLIN

Livigno

Włochy 28.03-4.04.2020

Od 1950 zł/os

Karnet w cenie

Zapisz

OPIS OBIEKTU I ZAKWATEROWANIE

Apartamenty Baita Molin – Via Molin 437, Livigno
Odległość od: najbliższego wyciągu Cassana – 850m, centrum – 850m, najbliższej restuarcaji “La Locanda” – 550m, przystanku skibusa – 30m, sklepu spożywczego – 500m, kompleksu rekreacyjnego “AquaGranda” – 1,1km
Kategoria: exclusive

Apartamenty Molin zlokalizowane są w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie jeziora Lago di Livigno. Wszystkie apartamenty w obiekcie są jasne i przestronne. Na terenie do sypozycji gości jest ogrzewana narciarnia oraz bezpłatny parking zewnętrzny. Istnieje możliwość rezerwacji miejsca w garażu za dodatkową opłatą 220zł/tydz.

Wszystkie apartamenty w obiekcie dysponują aneksem kuchennym wyposażonym w niezbędne sprzęty, sztućce, oraz naczynia (m.in. lodówka, zmywarka, mikrofalówka, kuchenka elektryczna). Znajduje się w nich również TV Sat oraz bezpłatne WIFI.

TRILO4-osbowe – składa się z 2 oddzielnych sypialni 2-osobowych oraz salonu z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem (+suszarka do włosów).

BILO4-osobowe – składa się z sypialni 2-osobowej z łózkiem małżeńskim rodzielnym oraz salonu z rozkładaną sofą dla 2 osób oraz aneksu kuchennego, łazienka z prysznicem (+suszarka do włosów).

UWAGA – apartamenty nie są wyposażone w środki czystości. Papier toaletowy przygotowany jest tylko na czas przyjazdu / Ostatniego dnia przed opuszczeniem apartamentu, należy posprzątać aneks kuchenny. W przypadku pozostawiani nieposprzątanego aneksu, właściciel może potrącić opłatę za sprzątanie.

ŚWIADCZENIA

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w apartamencie 7 dni
 • karnet narciarski Livigno 6 dni (kaucja zwrotna 5€)
 • ubezpieczenie AXA Kontynenty SKI – wariant standard
 • obligatoryjną opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10zł/os
 • pościel i ręczniki
 • zawody narciarskie z nagrodami
 • opieka rezydenta

Cena nie zawiera

 • wyżywienia
 • transportu
 • szkolenia narciarskiego
 • kaucji zwrotnej za apartament – 200€ (płatna na miejscu gotówką przy zakwaterowaniu). Kaucja zwracana jest przy wymeldowaniu, po sprawdzeniu apartamentu. W przypadku zniszczeń itp, część lub całość kaucji może zostać potrącona przez właściciela.
ZALETY
 • karnet w cenie
 • przestronne, jasne apartamenty w spokojnej okolicy
 • blisko do kompleksu rekreacyjnego “AquaGranda”
 • bezpłatne wifi
 • ogrzewana narciarnia
 • przystanek skibusa przed obiektem
 • możliwość rezerwacji miejsca w garażu – 220zł/tydzień
WADY
 • relatywnie daleko od najbliższego wyciągu – 850m
SKI INFO
 • Ski info Livigno:
  Tras w Livigno jest ponad 115 km. Łatwe trasy stanowią 26%, średnie 61% a trudne 13%. To również raj dla narciarzy biegowych – na 40 km tras biegowych przypada 10 trudnych, 25 średnich i 5 łatwych. Dodatkowa pętla o długości 2 km jest codziennie oświetlona do północy.
  Strona Carosello wyciągi – 10 wyciągów (2 x gondolka 8-osobowa; 2 x gondolka 6-osobowa; 6 x krzesełko) oraz na niższych wysokościach 9 wyciągów orczykowych.
  Strona Mottolino wyciągi – 8 wyciągów ( 1x gondola; 2x orczyk; 5 x krzesełko)
SZKOLENIE
SZKOLENIA CAŁODNIOWE DLA DZIECI:
Przedszkole narciarskie bez lunchu – dla dzieci urodzonych w latach 2014-2016, czas trwania 4h (ok. 13-14 przerwa na obiad z rodzicami), cena 990zł, cena przy wyjeździe indywidualnym 1550zł
Przedszkole narciarskie z lunchem – dla dzieci urodzonych w latach 2014-2016, czas trwania 5h (lunch z instruktorem, wliczony w cenę kursu), cena 1290zł, cena przy wyjeździe indywidualnym 1850zł
Szkółka narciarska – dla dzieci urodzonych w latach 2006-2013, czas trwania 5h (lunch z instruktorem, wliczony w cenę kursu), cena 900zł, cena przy wyjeździe indywidualnym 1500zł
SZKOLENIA GRUPOWE DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY UR. PRZED 2006:
– 2h dziennie, 5 dni w tygodniu + 1 dzień zawody narciarskie. Cena od 500zł
SZKOLENIA INDYWIDUALNE NARCIARSKIE:
– cena od 140zł/godz.
DOJAZD WŁASNY
WARIANT 1 przez Niemcy: Warszawa – Wrocław – Zgorzelec (przejście graniczne Niemcy) – Dresden – Munchen (zjadz na drogę nr 95) – Garmisch Partenkirchen (kawałek wcześniej koniec autostardy) –  Lermoos (Austria) – Imst – kierunek na Landeck, w Rufenal wjazd do tunelu Landecker Tunnel (przejazd z winietą bezpłatny) – Prutz – Pfunds – Martina (przejście graniczne Szwajcaria – droga nr. 27) – Ramosch – Scuol – Zernez (zjazd na drogę nr. 28) – tunel “Munt la Schera” – Livigno
WARIANT 2 przez Czechy: Warszawa (S8/8) – Piotrków Trybunalski (wjazd na drogę nr. 1) – Częstochowa – Siewierz – Pyrzowice (wjazd na A1) – Ostrava (Czechy) – Olomouc – Brno – Znojmo (przejście graniczne Austria) – Stockerau – Kerms – St.Polten – Linz – Salzburg – Innsbruck – Landeck – Pfunds – Martina (przejście graniczne ze Szwajcarią) – Zernez – Livigno. Z Innsbrucka kierunek Bregenz (Szwajcaria). Dalej autostradą A12 do na wysokości Landeck zjazd z autostrady na St. Moritz, dalej Pfunds następnie zjazd na drogę nr 315 do miejscowości Martina (Szwajcaria), dalej drogą nr 27 przez Zernez, tu należy odbić w lewo drogą 28 w kierunku na tunel Munt la Schera przez który wjeżdżamy do Włoch)
UWAGA! 
W tunelu Munta La Schera obowiązuje ruch jednokierunkowy – wahadłowy (przepuszczane są na przemian samochody wjeżdżające do i wyjeżdżające z Livigno). Tunel jest otwarty zgodnie z rozkładem:
18:00 – 06:00 – ruch wahadłowy
06:00 – 09:00 – tylko wyjazd z Livigno
11:00 – 18:00 – tylko wjazd do Livigno

10:00 – 11:00 – przerwa techniczna

Cena: 45€/w dwie strony (przy zakupie w kasie) // 36€/w dwie strony (e-Ticket)

Przy zakupie w kasie, opłatę za przejazd można uiścić gotówką lub kartą płatniczą. Waluta: EURO lub FRANKI SZWAJCARSKIE.

Obowiązkowo należy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości (Paszport lub Dowód Osobisty).
Wszystkie pojazdy muszą być wyposażone w łańcuchy śniegowe (od października do kwietnia).

PROŚBA O OFERTĘ DLA APARTAMENTU BAITA MOLIN

8 + 7 =

+48 882 069 309

kontakt@sailingevent.pl

START YOUR ADVENTURE NOW!

FEEL THE ALPS