Ruszyły zapisy na Regaty Nieruchomości czyli Żeglarskie Mistrzostwa Polski Rynku Nieruchomości 2019!

Eurobuild CEE objęło Patronat Medialny nad Mistrzostwam, którego obecność jest gwarancją promocji Waszych regat w całej branży w Polsce i Europie środkowo- wschodniej. Jest to świadectwo zaufania do organizatora Mistrzostw.

Regaty Nieruchomości to wydarzenie branżowe, które kierowane jest do liderów polskich firm rynku nieruchomości. Ideą regat jest branżowa rywalizacja na płaszczyźnie amatorskiego sportu żeglarskiego. Wydarzenie promuje żeglarstwo, aktywny wypoczynek jak również zasady fair play i zdrową rywalizację w branży.

Wyjątkowość eventu polega na połączeniu sportowego charakteru aktywności na wodzie oraz towarzyskiej integracji na brzegu.  Rozbudowany program rozrywkowy oraz otoczenie mazurskiego kurortu sprzyjają wymianie doświadczeń zawodowych oraz nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Zaproś najlepszych partnerów lub współpracowników do świata jachtingu i wystartuj w żeglarskiej rywalizacji branżowej. Liczy się zabawa, współpraca zespołowa i motywacja do zdobycia tytułu Żeglarskiego Mistrza Polski Rynku Nieruchomości!

Termin 5-7.09, Mikołajki, Wielkie Jeziora Mazurskie

Najważniejsze informacje:

  • LOKALIZACJA- Hotel Robert’s Port, Mikołajki
  • JACHTY- Twister 800
  • REGATY – Akademia Regatowa, Nietypowe Trasy Wyścigów, System Przesiadkowy, Dużo Krótkich Wyścigów, Opieka Lidera
  • ATRAKCJE – Yacht Club Banquet, Jazz Sunset Party, Koncerty na Żywo, Letnie Kino, Piknik nad jeziorem, Najbardziej Wszechstronna Załoga, Wieczorne Konkurencje i Zabawy Żeglarskie
  • ZGŁOSZENIA –
    • Zgłoszenia wstępne do 28 lutego.
    • Zgłoszenia finalne do 15 marca.

 

Dowiedz się więcej o warunkach uczestnictwa wysyłając maila na nieruchomosci@sailingevent.pl lub zadzwoń 882 069 309

Organizatorem regat jest firma Sailing Event, której zaufały inne branże, takie jak: ubezpieczeniowa, bankowa, IT, adwokaci, radcy prawni.

SPRAWDŹ NAS! ZOBACZ lub PRZECZYTAJ relację z naszej największej imprezy dla branży ubezpieczeniowej.