ZOSTAŃ MECENASEM MŁODYCH ŻEGLARZY

Rozpoczęły się Ubezpieczeniowe Regaty Charytatywne w ramach V edycji Żeglarskich Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych. Do dnia 21.06, kiedy na Yacht Club Banquet odbędzie się wielki finał, każdy może wziąć udział w tej akcji. Przekazując środki na konkretną Załogę, możesz sprawić, by wygrała ona Regaty Charytatywne, a dodatkowo wspomóc szczytny cel.

JEDNA ZŁOTÓWKA, TO JEDNA MILA. TY TEŻ MOŻESZ POMÓC!

Tegoroczna edycja Regat TU odbędzie się w Iławie, dlatego postanowiliśmy wesprzeć lokalną szkółkę żeglarską Stowarzyszenie Sportów Wodnych MOS Iława. Wszystkie środki zebrane w ramach Regat Charytatywnych, zostaną przekazane na łódki klasy Optimist, na których młodzi żeglarze rozpoczynają szkolenie w wieku 7 lat.

MOS Iława to szkółka ze wspaniałymi tradycjami. Jedną z nich była wieloletnia dominacja w regatach drużynowych. Właściciel Sailing Event, organizatora Regat TU, Karol Górski był członkiem drużyny, która w 1998 roku zdobyła dla swojego klubu Mistrzostwo Polski. Od tego czasu MOS Iława powtarzał to osiągnięcie przez 15 kolejnych lat!

Ideą Ubezpieczeniowych Regat Charytatywnych jest, aby jak najwięcej dzieci z Iławy i Powiatu Iławskiego, bez względu na możliwości finansowe, mogło spróbować, czym jest żeglarstwo. Może wśród nich znajdą się kolejni Mistrzowie Polski?

Aby zostać mecenasem młodych żeglarzy z Iławy, wystarczy wykonać wpłatę na konto 10 2030 0045 1110 0000 0181 0430, tytułem: nazwa firmy- wpłaty na cele statutowe.

 

KTO DOPŁYNIE NAJDALEJ?