Zdecydowaliście się na event żeglarski? Uważamy, że to dobra decyzja. Jeśli jeszcze się zastanawiacie, przeczytajcie dlaczego warto wybrać event dla firm o tematyce żeglarskiej.

W tym wpisie chcemy przeprowadzić Was krok po kroku przez proces organizacji eventu żeglarskiego dla Waszej firmy. Kiedy skontaktujecie się z nami po pierwsze zapytamy Was o …

CEL EVENTU

W pierwszym etapie naszej pracy powinniśmy zidentyfikować cel imprezy, gdyż od niego zależą nasze kolejne działania. Planujecie zintegrować, nagrodzić, zainspirować ludzi kluczowych dla sukcesu Waszej firmy? Ile osób zamierzacie zaprosić? Ile czasu przeznaczycie na aktywności żeglarskie? Te informacje pozwolą nam przejść do kolejnego etapu planowania, który obejmuje…

HOTEL I JACHTY

Event żeglarski wymaga odpowiedniej lokalizacji. Bliskość jeziora i dostęp do mariny są dla nas kluczowe ze względu na logistykę oraz atmosferę całego wydarzenia. Dostępność hotelu musimy jeszcze zgrać z flotą jachtów, która spełni nasze kryteria. Wyszukujemy w naszej bazie bezpieczne, komfortowe i szybkie łódki, które dają prawdziwą radość żeglowania. Ważna jest także ich wielkość, aby zmieścić minimum 5 osób oraz sternika. Kolejnym szczegółem istotnym szczególnie podczas szkolenia żeglarskiego jest odpowiedni osprzęt jachtu, np. kabestany, które znacznie ułatwiają wybieranie liny w trakcie manewrów. Kiedy ten kluczowy etap planowania jest za nami, pora na wybór…

AKTYWNOŚCI

Różne formy aktywności na wodzie jakie oferujemy w Sailing Event służą jak najlepszemu dopasowaniu do Waszych potrzeb. Wybierzecie emocjonujące REGATY czy relaks firmowego REJSU?

Może zintegrujecie Waszych gości podczas GRY WODNEJ, czyli podchodów na wodzie? Świeże powietrze zaostrza apetyt, możemy więc Was nakarmić w żeglarskim stylu na PIKNIKU nad brzegiem jeziora. A może elegancka wieczorna impreza w stylu YACHT CLUB jest tym, co podkreśli towarzyski aspekt Waszego eventu? Wachlarz możliwości jest szeroki – od dwugodzinnych regat po całodniowe żeglarskie święto z muzyczną i wizualną oprawą. Pamiętajcie, że żeglarstwo to nie tylko sport, to także styl życia.

Kiedy podejmiecie już decyzję pozostają tylko…

FORMALNOŚCI

Teraz nadchodzi czas dla nas na analizę wybranego akwenu wodnego i uzyskanie niezbędnych pozwoleń od kilku instytucji, m.in. Urzędu Żeglugi Śródlądowej. Organizujemy także INNE ELEMENTY imprezy żeglarskiej, takie, jak brand jachtów, ścianki wielkoformatowe czy specjalne ubezpieczenie uczestników.

Na tym kończy się etap organizacji firmowego eventu żeglarskiego. Pozostaje już tylko oczekiwanie na Wasze wyjątkowe wydarzenie.

Jesteście zainteresowani? Nie zwlekajcie. Już dziś zarezerwuj najlepsze lokalizacje i jachty.

KONTAKT + 48 882 069 309 lub napis kontakt@sailingevent.pl