Ostatni etap zgłoszeń do Informatycznych Mistrzostw Polski- Regaty IT przyniósł nam dobrą wiadomość. HPE Polska wystawi reprezentację i zawalczy o tytuł Mistrza Polski. Dodajmy, że załoga HPE Polska pod wodzą Sebastiana Pawlaka to doświadczony zespół żeglarski, który zdobył brązowy medal w I edycji Regat IT. Cieszy nas fakt, że jedna z bardziej rozpoznawalnych firm na rynku weźmie udział w najbardziej prestiżowej imprezie żeglarskiej w branży.

Wizja organizatorów to prestiżowy jachting w otoczeniu eleganckiego hotelu. Sprawna organizacja regat przez doświadczony zespół oraz szereg atrakcji utrzymanych w klimacie jachting sprzyjają nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych oraz stanowi doskonałą płaszczyznę do branżowej rywalizacji.

Dodajmy, że organizator firma Sailing Event specjalizuje się w organizacji ogólnopolskich żeglarskich wydarzeń branżowych. Do największych realizacji należą m.in. Żeglarskie Mistrzostwa Towarzystw Ubezpieczeniowych, Puchar Prezesów Towarzystw Ubezpieczeniowych, Adwokackie Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Branży HVACR oraz Radców Prawnych. Wszystkie imprezy wchodzą do Branżowej Ekstraklasy Żeglarskiej, której główną ideą jest wyłonienie branżowego Mistrza Polski. Prawo startu w wielkim finale na koniec sezonu mają pierwsze 4 załogi z każdych regat. Finał odbędzie się w Iławie pod koniec września.

3 miejsce (Kopiowanie)IMG_1367 (Kopiowanie)

 

Zapisz