Udało nam się porozmawiać z Panią Prezes Link 4 Agnieszką Wrońską i zapytać o największą imprezę żeglarską w branży ubezpieczeniowej “Żeglarskie Mistrzostwa Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz Puchar Prezesów T.U.”

W tym roku zmiana sternika?

A.W.:Tak, w tym roku ja podejmę się tego zadania i mam nadzieję, że mu sprostam. Nie mogę się już doczekać regat, w których wezmę udział po raz czwarty.

Bardzo często stosuje się porównanie, że firma jest jak jacht. Sternik jest jeden, ale na sukces pracuje cała załoga. Czy zgadza się Pani z tym stwierdzeniem?

A.W.:Absolutnie się zgadzam, zwłaszcza, że załoga LINK4 jest wyjątkowa. Nie tylko pracownicy, którzy biorą udział w regatach, ale wszyscy – te 600 osób, które pracują w biurze centralnym w Warszawie oraz oczywiście agenci, którzy z nami z sukcesami współpracują.

Od pierwszej edycji w 2014 roku LINK4 bierze udział w Regatach TU? To już chyba tradycja?

A.W.:Jest to chyba jedna z najbardziej oczekiwanych imprez ubezpieczeniowych w roku. Nie wyobrażamy sobie, by mogło nas zabraknąć w Węgorzewie.

Organizator co roku stara się zaskoczyć uczestników i wymyślić coś nowego. Coś szczególnego zapadło Pani w pamięć?

A.W.:W związku ze zmianą housebootów na duże jachty, ciekawa jestem jak wypadniemy w Pucharze Prezesów, który zdobyliśmy w zeszłym roku. Uprzedzam, że niechętnie się z nim rozstaniemy.

Serdecznie dziękujemy za wywiad i życzymy sukcesów!

Slajd1 238 374

 

 

 

07D_4275 (Kopiowanie) 07D_7198 (Kopiowanie)IMG_3886 (Kopiowanie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz