Żeglarskie Mistrzostwa Polski

TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

Iława, 21-23 czerwca 2018

V Edycja już w czerwcu! Zgłoś się teraz i zagwarantuj sobie miejsce.

Wystartuj w największej żeglarskiej imprezie branżowej z Twoimi najlepszymi partnerami lub współpracownikami. Liczy się zabawa, współpraca zespołowa i motywacja do zdobycia tytułu Żeglarskiego Mistrza Polski- Regaty TU oraz Pucharu Prezesów Towarzystw Ubezpieczeniowych!

To zarazem rywalizacja sportowa oraz doskonała zabawa dla liderów polskiego rynku ubezpieczeń. Żeglarskie Mistrzostwa oraz Puchar Prezesów organizowane są jednocześnie i odbywają się cyklicznie od 4 lat. Edycja regat 2017 przyciągnęła jedne z największych firm ubezpieczeniowych na rynku polski wraz z ich najważniejszymi przedstawicielami. Na starcie stanęli prezesi: PZU, COMPENSY, LINK 4, TUZ, BENEFIA, COFACE. W regatach udział wzięli również właściciele największych multiagencji w kraju: ARRANT, CONDITOR, Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa.

Rozbudowany program rozrywkowy oraz otoczenie mazurskiego kurortu sprzyjają wymianie doświadczeń zawodowych oraz nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych. Współpraca z branżowymi mediami stanowi uzupełnienie działań marketingowych i PR-owych czyniąc ten event w branży takim na którym, nie wypada nie być.  

W wydarzeniu bierze udział ok. 120 osób oraz 20 jednostek pływających.

Wydarzenie jest szeroko komentowane w mediach branżowych oraz internecie.

Dowiedz się jak wyglądała edycja 2017 i przeczytaj relację.

Śledź Regaty TU na Facebooku

Aktualności


Wystartowały Ubezpieczeniowe Regaty Charytatywne

ZOSTAŃ MECENASEM MŁODYCH ŻEGLARZY Rozpoczęły się Ubezpieczeniowe Regaty Charytatywne w ramach V edycji Żeglarskich Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych. Do dnia 21.06, kiedy na Yacht Club Banquet odbędzie się wielki finał, każdy może wziąć udział w tej...

czytaj dalej

Marina Maison partnerem Mistrzostw!

Miło nam ogłosić, że partnerem Żeglarskich Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych została Marina Maison. Marka MARINA MAISON powstała, by udostępnić wszystkim entuzjastom pięknych wnętrz meble i dodatki w stylu Hamptons, Modern Classic i New York Vintage. W...

czytaj dalej

ŻEGLARSKIE MISTRZOSTWA POLSKI TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH

To wydarzenie o 5-cio letniej tradycji, które co roku przyciąga liderów branży ubezpieczeniowej na start regat. Ideą regat jest rywalizacja w branży na płaszczyźnie amatorskiego sportu żeglarskiego. Wydarzenie promuje żeglarstwo, aktywny wypoczynek jak również zasady fair play i zdrową rywalizację w branży. To co wyróżnia regaty to: flota jednakowych jachtów dająca równe szanse każdej załodze na wygraną, system przesiadkowy między jachtami, nowatorskie trasy regat, szkolenia regatowe z Mistrzami Europy. Dowiedz się więcej i przeczytaj relację z regat.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

LISTA STARTOWA 2018
 1. PZU
 2. LINK 4
 3. TUZ
 4. COMPENSA
 5. UNIQA
 6. AXA
 7. BACCA
 8. ARRANT
 9. MIGDAL
 10. VSOFT
WYNIKI 2017
 1. ARRANT- Wojciech Bromka
 2. LINK 4- Agnieszka Wrońska
 3. COFACE- Jarosław Jaworski
 4. TUZ- Jakub Dziedzic
 5. PZU- Zuzanna Zaorska
 6. COMPENSA- Mariusz Jerka
 7. BACCA- Janusz Pietrzak
 8. OFA- Mikołaj Gierula
 9. UNIQA- Piotr Stycunów
 10. AXA- Konrad Pol
 11. MIGDAL- Dariusz Migda
 12. PWC- Jerzy Marowski
WYNIKI 2016
 1. BACCA- JANUSZ PIETRZAK
 2. COMPENSA- MARIUSZ JERKA
 3. COFACE- JAROSŁAW JAWORSKI
 4. ARRANT- WOJCIECH BROMKA
 5. UNIQA- PIOTR STYCUNÓW
 6. PZU- ROBERT UGORSKI
 7. AXA- PIOTR MALINOWSKI
 8. LINK 4- MARTA BARAN
 9. MIGDAL- DARIUSZ MIGDAL
 10. LIBERTY- WITOLD OLEKSIEWICZ
WYNIKI 2015
 1. COMPENSA- MARIUSZ JERKA
 2. AXA- PIOTR MALINOWSKI
 3. COFACE- JAROSŁAW JAWORSKI
 4. ASIST II- MIROSŁAW ZIENIEWICZ
 5. GOTHAER- PIOTR STYCUNÓW
 6. LINK 4- MARTA BARAN
 7. WARTA- KAMIL CYBULSKI
 8. MIGDAL- DARIUSZ MIGDAL
 9. ASIST- ANDRZEJ NOWACKI
 10. LIBERTY- WITOLD JAROSZEWICZ
 11. UNIQA- PRZEMYSŁAW HENDZIK
 12. CONSULTIA- GRZEGORZ TELKA
 13. ERGOHESTIA- PAWEŁ PIOCH
WYNIKI 2014
 1. COMPENSA- MARIUSZ JERKA
 2. AXA- JAKUB GŁEBICKI
 3. ALLIANZ- DARIUSZ NERKOWSKI
 4. DCU- KRZYSZTOF ZIÓŁOWSKI
 5. MIGDAL- DARIUSZ MIGDAL
 6. UNIQA- MACIEJ KOMSTA
 7. LINK 4- MARTA BARAN
 8. ASIST- MACIEJ GIERULA
 9. WALDEMAR NOWAKOWSKI
 10. LIBERTY- WITOLD JAROSZEWICZ
ZOBACZ GALERIĘ

EMOCJONUJĄCE WYŚCIGI

ADRENALINA POD ŻAGLAMI

WSPÓŁPRACA W ZESPOLE

PODSTAWĄ SUKCESU

POZYTYWNE EMOCJE

NAPĘDZANE WIATREM

SŁOŃCE, WIATR I WODA

RADOŚĆ ŻEGLOWANIA

WIARA W ZWYCIĘSTWO

TEAM WORK

PUCHAR PREZESÓW T.U.

Ideą Pucharu Prezesów jest odkrywanie Jeziora Jezioraka za pośrednictwem autorskiego projektu pod tytułem Gra Wodna. To integracyjna zabawa na wodzie polegająca na wyścigu jachtów i wykonywaniu zadań w punktach kontrolnych na lądzie. Zespoły posługując się mapą i kompasem docierają do malowniczych wysepek, polanek, portów w których czekają na nich zadania i wskazówki na dalszą drogę. Element rywalizacji daje uczestnikom dreszcz emocji i motywuje ich do pełnej współpracy w załodze. Pokonując kolejne etapy gry uczestnicy zdobędą podstawowe umiejętności żeglarskie. Scenariusz gry to pilnie strzeżona tajemnica. W tym roku zaplanowaliśmy również wyścigi żeglarskie. Dowiedz się więcej i przeczytaj relację z Pucharu Prezesów.

Zapisz

LISTA STARTOWA 2018
 1. PZU
 2. LINK 4
 3. TUZ
 4. BENEFIA
 5. BACCA
 6. CONDITOR
WYNIKI 2017
 1. CONDITOR- IRENEUSZ SZCZEPANIAK
 2. COMPENSA- MICHAŁ GUZOWSKI
 3. BENEFIA- MICHAŁ GOMOWSKI
 4. BACCA- JAKUB MACIEJEWSKI
 5. NAU- PIOTR WIELGUS
 6. PZU- ROGER HODGKISS
 7. LINK 4- KATARZYNA WOJDYŁA
WYNIKI 2016
 1. LINK 4- TOMASZ TARKOWSKI
 2. CONSULTIA- ARKADIUSZ ŚWIERCZ
 3. COMPENSA- KONRAD WAŚ
 4. BACCA- JAKUB MACIEJEWSKI
 5. PZU- ROGER HODGKISS
ZOBACZ GALERIĘ

SŁOŃCE, WIATR I WODA

RADOŚĆ ŻEGLOWANIA

EMOCJONUJĄCE WYŚCIGI

ADRENALINA POD ŻAGLAMI

NIETYPOWE ZADANIA

WYZWANIEM DLA TEAMÓW

POZYTYWNE EMOCJE

NAPĘDZANE WIATREM

WIARA W ZWYCIĘSTWO

TEAM WORK

PORT 110***

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Regaty odbędą się w hotelu Port 110. Wystrój hotelu jest zgodny z lokalizacją i przypomina wnętrze jachtu z dużą ilością drewna i elementów żeglarskich. Obiekt posiada jedyną w kraju platformę pływającą na której serwowane są lunche i uroczyste kolacje. Na uwagę zasługuję również sala konferencyjna w stylu marynistycznym oraz dobrze skomunikowana restauracja z własną przystanią żeglarską z której wypłyniemy na regaty. Rezerwacja przez Organizatora. ZapiszZapisz

Zapisz

Zapisz

01STARY TARTAK****

Drugi hotel

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc noclegowych w Porcie 110, Organizator przewidział nocleg w drugim hotelu o wyższym standardzie Starym Tartaku. Oba hotele dzieli nie więcej jak 200 metrów. Mając na względzie Wasz komfort udostępniamy specjalną luksusową wodną taxówkę, która będzie umilać czas gościom Starego Tartaku kursując pomiędzy Hotelem Stary Tartak i Port 110. Przypominamy, że wszystkie imprezy wieczorne odbywać się będą w Porcie 110.

Zapisz

JACHTY

FLOTA JEDNAKOWYCH

Do regat o Tytuł Mistrza Polski przygotowaliśmy dla Państwa flotę jachtów Antila 24 oraz Mariner 24. Są to jedne z najlepszych jachtów turystycznych, który ze względu na bardzo dobre właściwości nautyczne świetnie nadaję się do regat. 

Wymagana ilość osób w regatach minimum 4, maksymalnie 5. 

Możliwe konfiguracje: 

Maks. 5 osób załogi

4 osoby + Lider

Zapisz

JACHTY

PUCHAR PREZESÓW

Do zmagań w Pucharze Prezesów przygotowaliśmy dla Państwa jachty Philla 880 i 900, Hornet 29 i Nautiner 30. Są to jachty, który ze względu na bardzo dobre właściwości nautyczne świetnie nadaję się do regat. Na jachcie będzie czekał na Państwa skiper, który przeszkoli Was w zakresie podstaw żeglarstwa. O wyborze typu jachtu decyduje kolejność zgłoszeń.

Ilość członków załogi: 7

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

HORNET 29

DELPHIA PHILA 880

DELPHIA PHILA 900

DELPHIA PHILA 900

NAUTINER 30

NAUTINER 30

ATRAKCJE

PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS SZEREG ATRAKCJI I MAMY NADZIEJĘ, ŻE SPODOBAJĄ SIĘ WAM!

YACHT CLUB BANQUET

1 dzień Wieczorem zapraszamy Was do świata jachtingu na muzyczną imprezę w stylu Yacht Club.Na saksofonie zagra jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny klubowej Krzysztof „Sax” Sandecki. Dopełnieniem atrakcji wieczornych będą integrujące żeglarskie zabawy, konkursy, quizy dla wszystkich załóg oraz projekcje krótkich filmów z najbardziej prestiżowych regat na świecie (m.in. najszybszych jachtów, żeglujących 80 km/h!). Poza świetną zabawą Yacht Club otworzy przed Wami niezwykle ciekawy świat żeglarstwa. Impreza w Yacht Club’ie TU tylko dla osób ubranych na biało.

JAZZ SUNSET PARTY

2 dzień Poczuj jazzowe rytmy w remixowanych wersjach, które porwą każdego do tańca. Zachody słońca z kieliszkiem wybornego wina nad brzegiem jeziora, to jedyne w swoim rodzaju przeżycie. 

AKADEMIA REGATOWA

Zapraszamy tylko sterników na praktyczne szkolenie nastawione na najważniejsze elementy wyścigów żeglarskich. Zakres szkolenia: starty, trym żagli, zwroty i rufy, okrążanie znaków, strategia i taktyka, współpraca w zespole. Szkolenie poprowadzi Karol Górski- Mistrz Europy,  Multimedalista Mistrzostw Polski w klasach żeglarskich, brązowy medalista Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej, który w sezonie 2018 wystartuje w Żeglarskiej Lidze Mistrzów. UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Decyduje kolejność zgłoszeń. 

WATER TAXI

Mając na względzie Wasz komfort udostępniamy specjalną luksusową wodną taxówkę, która będzie umilać czas gościom Starego Tartaku kursując pomiędzy Hotelem Stary Tartak i Port 110. Przypominamy, że wszystkie imprezy wieczorne odbywać się będą w Porcie 110. 

REGATY OLDBOYS

Poczuj się jak dziecko i weź udział w regatach na Optymistkach. Regaty OldBoys będą zaliczane do klasyfikacji na Najbardziej Wszechstroną Załogę. Dla kibiców specjalna strefa z komentarzem na żywo. Będzie zabawa! 

PIKNIK NAD JEZIORAKIEM

Aby zaoszczędzić czas związany z powrotem na lunch do hotelu zorganizujemy Wam piknik ze strefą relaksu. Współpracując z regionalnym producentem gęsiny wpisanym do przewodnika Gault & Millau gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów i wyśmienity smak potraw. 

WSZECHSTRONNA ZAŁOGA

Zmagania wyłaniają najlepszy zespół, który zdobędzie najwięcej punktów w wielu konkurencjach:

 1. dwa wyścigi żeglarskie
 2. wyścigi i zadania Pucharu Prezesów
 3. wyścigi oldboys (na optymistkach)
 4. dwa wyścigi miniregat
 5. konkurencje z imprezy w Yacht Clubie
 6. konkurencje kulinarne (NOWOŚĆ)
 7. przebranie w wyścigu żeglarskim (NOWOŚĆ)

LIDER

Podążając za standardami lig żeglarskich na całym świecie wprowadzamy na każdy jacht liderów. Lider to osoba czynnie uprawiająca żeglarstwo o bardzo dużej wiedzy żeglarskiej i regatowej. Zalety wprowadzenia lidera: podniesienie umiejętności żeglarskich uczestników, wyrównanie poziomu regatowego między załogami, podniesienie bezpieczeństwa na trasie regat. Lider nie może sterować jachtem, ale może być czynnie zaangażowany w pracę zespołu na jachcie! Przypominamy, że maksymalna ilość osób na jachcie to 5 włącznie z Liderem!

LETNIE KINO

Przy wieczornej lampce wina i pod gołym niebem usiądziemy tuż nad brzegiem jeziora, aby wspominać dzień pełen wrażeń i emocji uwieczniony przez Naszych fotografów.

YACHT CLUB T.U.

Zapraszamy na muzyczną imprezę

Zapisz

OPRAWA

Organizowane przez nas Mistrzostwa posiadają bogatą oprawę. Do uzyskania odpowiedniego efektu wykorzystujemy m.in:

 • Ścianki wielkoformatowe do ceremoniI rozpoczęcia i zakończenia regat
 • Brand jachtów
 • Flagi we wiosce żeglarskiej, na jachtach i statku komisji sędziowskiej
 • Najlepszego żeglarskiego fotografa w kraju
 • Każdy team ubrany w odzież firmową

Zapisz

Zapisz

PROGRAM REGAT

Środa 20.06

16.00 indywidualne szkolenie regatowe TYLKO dla sterników (ilość miejsc ograniczona/ decyduje kolejność zgłoszeń)

Czwartek 21.06

Do 11.00 przyjazd uczestników (mp)

11.30 losowanie jachtów do regat (mp)

12.00-17.00 Regaty Żeglarskie (mp)

12.00-17.00 „luźne” pływanie lub szkolenie żeglarskie dla chętnych (pp)

Od 14.00 zakwaterowanie w hotelu

18.00-19.30 regaty oldboys (na optymistkach)

20.00 Yacht Club T.U. Banquet oraz koncert na saksofonie Krzysztofa Sandeckiego

Od 21.00 zabawy i konkursy, kino letnie

mp dot. Mistrzostw Polski

pp dot. Pucharu Prezesów

Piątek 22.06

8.00-10.00 śniadanie

10.00 szkolenie żeglarskie i odprawa ze sternikami (mp i pp)

11.00 wyjście na wodę (mp i pp)

12.00-18.00 regaty (mp) i gra wodna/wyścigi żeglarskie (pp)

14.00-15.30 piknik ze strefą chiloutu (mp i pp)

19.30 ceremonia zakończenia regat i pucharu prezesów

20.00 PWC Jazz Sunset Party

21.00 Kino letnie

Sobota 23.06

8.00-10.00 śniadanie

Do 11.00 wyjazd uczestników

Nie zwlekaj i zagwarantuje sobie miejsce w największej żeglarskiej imprezie w branży!

Wyślij maila na adres regatytu@sailingevent.pl lub zadzwoń 882 069 309 i dowiedz się więcej o warunkach udziału.