ŻEGLARSKIE MISTRZOSTWA POLSKI

RYNKU NIERUCHOMOŚCI

5-7 WRZESIEŃ 2019

SPORTOWE EMOCJE

rywalizacja pod żaglami

DOSKONAŁE JEDZENIE

HOTEL NAD WODĄ

eleganckie imprezy towarzyszące

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Rynku Nieruchomości

Regaty Nieruchomości to wydarzenie branżowe, które kierowane jest do liderów polskich firm rynku nieruchomości. Ideą regat jest branżowa rywalizacja na płaszczyźnie amatorskiego sportu żeglarskiego. Wydarzenie promuje żeglarstwo, aktywny wypoczynek jak również zasady fair play i zdrową rywalizację w branży.

Wyjątkowość eventu polega na połączeniu sportowego charakteru aktywności na wodzie oraz towarzyskiej integracji na brzegu.  Rozbudowany program rozrywkowy oraz otoczenie mazurskiego kurortu sprzyjają wymianie doświadczeń zawodowych oraz nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Zaproś najlepszych partnerów lub współpracowników do świata jachtingu i wystartuj w żeglarskiej rywalizacji branżowej. Liczy się zabawa, współpraca zespołowa i motywacja do zdobycia tytułu Żeglarskiego Mistrza Polski Rynku Nieruchomości

 Termin 5-7.09, Mikołajki, Wielkie Jeziora Mazurskie

 

Organizatorem regat firma Sailing Event, której zaufały inne branże, takie jak: ubezpieczeniowa, bankowa, IT, adwokaci, radcy prawni.

SPRAWDŹ NAS! ZOBACZ lub PRZECZYTAJ relację z naszej największej imprezy dla branży ubezpieczeniowej

Nie zwlekaj i zagwarantuje sobie miejsce w najbardziej prestiżowej żeglarskiej imprezie w branży!

Wyślij maila lub zadzwoń i dowiedz się więcej o warunkach udziału!

tel. +48 882 069 309 

EMOCJONUJĄCE WYŚCIGI

ADRENALINA POD ŻAGLAMI

WSPÓŁPRACA W ZESPOLE

PODSTAWĄ SUKCESU

POZYTYWNE EMOCJE

NAPĘDZANE WIATREM

SŁOŃCE, WIATR I WODA

RADOŚĆ ŻEGLOWANIA

WIARA W ZWYCIĘSTWO

TEAM WORK

PROGRAM REGAT

Środa 4.09

16.00 indywidualne szkolenie regatowe TYLKO dla sterników (ilość miejsc ograniczona/ decyduje kolejność zgłoszeń)

Czwartek 5.09

Do 11.00 przyjazd uczestników

11.30 losowanie jachtów do regat

12.00-17.00 regaty

Od 14.00 zakwaterowanie w hotelu

17.00 Lunch w hotelu

20.00 disco sailors party oraz koncert na saksofonie

Od 21.00 zabawy i konkursy, kino letnie

Piątek 6.09

8.00-10.00 śniadanie

10.00 szkolenie żeglarskie i odprawa ze sternikami

11.00 wyjście na wodę

12.00-18.00 regaty

14.00-15.30 piknik ze strefą chiloutu

19.30 ceremonia zakończenia regat

20.00 yacht club banquet

Sobota 7.09

8.00-10.00 śniadanie

Do 11.00 wyjazd uczestników

Aktualności


EUROBUILD objął patronat medialny!

Patronat Medialny nad Żeglarskimi Mistrzostwami Polski Rynku Nieruchomości objął magazyn Eurobuild Central & Eastern Europ, którego obecność jest gwarancją promocji regat w całej branży w Polsce i Europie środkowo- wschodniej. Eurobuild CEE jest grupą medialną...

czytaj dalej

Relacja z Regat TU 2018

LINK4 MISTRZEM POLSKI W dniach 21-23.06 w Iławie nad Jeziorakiem odbyły się V Regaty TU. W Mistrzostwach Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz w Pucharze Prezesów walczyło łącznie 115 osób. Sponsorem Głównym imprezy była firma Bacca. Wspierali nas również PwC oraz...

czytaj dalej

HOTEL ROBERT’S PORT

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Hotel Robert’s Port położony jest na zachodnim brzegu jeziora Tałty, z własnym portem żeglarskim, plażą, miejscem na ognisko oraz terenem wypoczynkowym. Bezpośredni dostęp do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich daje nieograniczone możliwości dla amatorów sportów i rekreacji na wodzie. Stolica Mazur – Mikołajki – oddalona jest zaledwie o 5 km od hotelu.

Rezerwacja przez Organizatora.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

JACHTY

FLOTA TWISTER 800

Do regat o Tytuł Mistrza Polski przygotowaliśmy dla Państwa flotę jachtów Twister 800. Są to jedne z najlepszych jachtów turystycznych, który ze względu na bardzo dobre właściwości nautyczne świetnie nadaję się do regat. Jego przestronny kokpit z powodzeniem zmieści nawet 8 osób. 

Wymagana ilość osób w regatach minimum 4, maksymalnie 7.

Zapisz

ATRAKCJE

PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS SZEREG ATRAKCJI I MAMY NADZIEJĘ, ŻE SPODOBAJĄ SIĘ WAM!

DISCO SAILORS PARTY

1 dzień

Wieczorem zapraszamy Was do świata jachtingu na muzyczną imprezę z widokiem na jezioro. Na saksofonie zagra jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny klubowej Krzysztof „Sax” Sandecki. Dopełnieniem atrakcji wieczornych będą integrujące żeglarskie zabawy, konkursy, quizy dla wszystkich załóg oraz projekcje krótkich filmów z najbardziej prestiżowych regat na świecie (m.in. najszybszych jachtów, żeglujących 80 km/h!). Poza świetną zabawą Yacht Club otworzy przed Wami niezwykle ciekawy świat żeglarstwa.

DRES CODE- SMART CASUAL, ODZIEŻ W KOLORZE WYŁĄCZNIE BIAŁYM!

JAZZ SUNSET PARTY

2 dzień

Wieczorem zapraszamy Was do świata jachtingu na muzyczną imprezę w stylu Yacht Club.Dopełnieniem atrakcji wieczornych będą integrujące żeglarskie zabawy, konkursy, quizy dla wszystkich załóg oraz projekcje krótkich filmów z najbardziej prestiżowych regat na świecie (m.in. najszybszych jachtów, żeglujących 80 km/h!). Poza świetną zabawą Yacht Club otworzy przed Wami niezwykle ciekawy świat żeglarstwa.

AKADEMIA REGATOWA

Zapraszamy tylko sterników na praktyczne szkolenie nastawione na najważniejsze elementy wyścigów żeglarskich. Zakres szkolenia: starty, trym żagli, zwroty i rufy, okrążanie znaków, strategia i taktyka, współpraca w zespole. Szkolenie poprowadzi sternik Sailing Event Team Karol Górski- Mistrz Europy,  Multimedalista Mistrzostw Polski w klasach żeglarskich, V-ce Mistrz Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej 2019 startujący w barwach PZU Jeziorak Yacht Club.  

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Decyduje kolejność zgłoszeń. 


LETNIE KINO

Przy wieczornej lampce wina i pod gołym niebem usiądziemy tuż nad brzegiem jeziora, aby wspominać dzień pełen wrażeń i emocji uwieczniony przez Naszych fotografów.

PIKNIK NAD JEZIOREM

Aby zaoszczędzić czas związany z powrotem na lunch do hotelu zorganizujemy Wam piknik ze strefą relaksu. Współpracując z regionalnym producentem gęsiny wpisanym do przewodnika Gault & Millau gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów i wyśmienity smak potraw. 

 

WSZECHSTRONNA ZAŁOGA

Zmagania wyłaniają najlepszy zespół, który zdobędzie najwięcej punktów w wielu konkurencjach:

  1. dwa wyścigi żeglarskie
  2. wyścigi oldboys (na optymistkach)
  3. dwa wyścigi miniregat
  4. konkurencje z imprezy w Yacht Clubie

 

LIDER

Podążając za standardami lig żeglarskich na całym świecie wprowadzamy na każdy jacht liderów. Lider to osoba czynnie uprawiająca żeglarstwo o bardzo dużej wiedzy żeglarskiej i regatowej. Zalety wprowadzenia lidera: podniesienie umiejętności żeglarskich uczestników, wyrównanie poziomu regatowego między załogami, podniesienie bezpieczeństwa na trasie regat.

Lider nie może sterować jachtem, ale może być czynnie zaangażowany w pracę zespołu na jachcie!

Przypominamy, że maksymalna ilość osób na jachcie to 5 włącznie z Liderem!

YACHT CLUB 

Zapraszamy na muzyczną imprezę w żeglarskim stylu

YACHT CLUB

Wieczorem zapraszamy Was do świata jachtingu na  imprezę tematyczną w żeglarskim stylu Yacht Club. Dekoracja tematyczna Was w ekskluzywny wymiar żeglarstwa. Główną atrakcją jest wyczekiwana przez wszystkich ceremonia zakończenia regat, pełna muzyki i emocji.

Poza świetną zabawą Yacht Club otworzy przed Wami niezwykle ciekawy świat żeglarstwa.

Dopełnieniem atrakcji wieczornych będą integrujące żeglarskie zabawy, konkursy, quizy dla wszystkich załóg, gogle z żeglarską wirtualną rzeczywistością oraz projekcje krótkich filmów z najbardziej prestiżowych regat na świecie m.in. najszybszych jachtów, żeglujących 80 km/h!.

OPRAWA

Organizowane przez nas Mistrzostwa posiadają bogatą oprawę. Do uzyskania odpowiedniego efektu wykorzystujemy m.in:

  • Ścianki wielkoformatowe do ceremonii rozpoczęcia i zakończenia regat
  • Brand jachtów
  • Flagi we wiosce żeglarskie, na jachtach i statku komisji sędziowskiej
  • Najlepszego żeglarskiego fotografa w kraju

Liczymy, że wystąpicie jak na team przystało tj. w firmowej odzieży!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Nie zwlekaj i zagwarantuje sobie miejsce w najbardziej prestiżowej żeglarskiej imprezie w branży!

Wyślij maila lub zadzwoń i dowiedz się więcej o warunkach udziału!

tel. +48 882 069 309 

WARUNKI UCZESTNICTWA

Do startu w Żeglarskich Mistrzostwach Polski Rynku Nieruchomości zostanie dopuszczona:

1.Załoga, której sternik posiada minimum stopień żeglarza jachtowego.

2.Załoga, której sternik jest zatrudniony na umowę o pracę lub kontrakt w firmie zgłaszającej lub jest jej właścicielem bądź wchodzi w skład zarządu tej firmy.

3.Załoga w której min. 2 osoby o których mowa w pkt. 2, są zatrudnione w branży

4.Firma z branży tzn.:  developer, zarządca nieruchomości, architekci i projektanci, inwestor, generalny wykonawca, firmy zarządz. projektem budowlanym, agenci i brokerzy nieruchomości, facility managment, firmy zajm. się utrzymaniem tech. budynku, producenci i dystrybutorzy mat. bud.

Do startu może zostać dopuszczona firma okołobranżowa świadcząca usługi i wspomagająca sprzedaż na rzecz firm jak: kancelarie prawne, instytucje finansujące, firmy doradcze i konsultingowe, telekomunikacyjne i IT.  Sternik takiej firmy musi spełniać pkt. 1 i 2 Warunków Udziału.