RADOŚĆ ŻEGLOWANIA

SAILING EVENT

Specjaliści od regat, znawcy jachtingu

Założycielem Sailing Event jest Karol Górski, żeglarz, wychowanek MOS Iława, w którego barwach zdobył tytuł Mistrza Europy w klasie Optimist. Na jego koncie można znaleźć również medale Mistrzostw Polski w różnych klasach żeglarskich, udział w słynnych regatach Rolex Fastnet Race czy Chicago- Mackinac Race.

Tradycje rodzinne, miłość do jachtingu i rywalizacji na wodzie zainspirowała go do stworzenia firmy, która organizuje wyjątkowe eventy dla firm. Dziś, 6 lat później, jesteśmy dumni z naszych flagowych imprez: Mistrzostw Polski Towarzystw Ubezpieczeniowych, Mistrzostw Polski branży IT, rynku Nieruchomości, Radców Prawnych oraz Adwokackich Mistrzostw Polski.

Sailing Event specjalizuje się w kompleksowej organizacji eventów żeglarskich takich jak:

Branżowe Mistrzostwa Polski– to ogólnopolskie regaty branżowe, których głównym celem jest integracja środowiska na płaszczyźnie amatorskiego sportu żeglarskiego. Wyjątkowość tych eventów polega na połączeniu sportowego charakteru aktywności na wodzie oraz towarzyskiej integracji na brzegu. Regaty organizowane są przy współpracy sponsorów oraz mediów branżowych z bogatą oprawą i programem rozrywkowym.

Regaty dla firm– wyspecjalizowaliśmy się w organizacji regat dla klientów. Nasze doświadczenia z branżowych Mistrzostw z powodzeniem adoptujemy do regat firmowych, które  doskonale podnoszą prestiż oraz odbiór całego wydarzenia przez klienta i jego kontrahentów. Nasze flagowe realizacje oparte na kompleksowej obsłudze to: Regaty Aliplast (link), Regaty Aluprof.

Cieszym się wielkim zaufaniem największych firm na rynku. Sprawdź nas!

Siedziba Sailing Event mieści się w Iławie, mieście położonym nad najdłuższym jeziorem w Polsce – Jeziorakiem. Jezioro  zachowało wciąż swój dziewiczy krajobraz, jednocześnie oferując nowoczesne porty i ekomariny.

Łatwo do nas dojechać – 240 km od Warszawy i 140 km od Trójmiasta. Najszybciej będzie Pendolino.